Tehnoloģijas

Jaunākos LG PuriCare nēsājamos gaisa attīrītājus jeb sejas maskas nēsā arī atlēti olimpiskajās spēlēs

Jaunākos LG PuriCare nēsājamos gaisa attīrītājus jeb sejas maskas nēsā arī atlēti olimpiskajās spēlēs

Lai mazinātu parasto sejas masku radītās neērtības, “LG Electronics” radījuši nēsājamos gaisa attīrītājus jeb sejas maskas. Tās ne tikai uzlabo gaisa plūsmu maskā, bet ir arī ar iebūvētu skaļruni, lai lietotājiem vairs nav nepieciešams pavilkt uz leju masku vai pacelt savu balsi, lai sarunātos. Šīs futūristiskās sejas maskas izvēlas nēsāt arī Taizemes atlēti olimpiskajās spēlēs.

Jaunākajai LG PuriCare™ nēsājama gaisa attīrītāja versijai ir vairāki uzlabojumi salīdzinājumā ar iepriekšējo izmēģinājuma modeli. Izmantojot LG unikālo gaisa attīrīšanas tehnoloģiju, jaunais PuriCare  nēsājamais gaisa attīrītājs nodrošina uzlabotu visaptverošu veiktspēju ar mazāku, vieglāku un efektīvāku motoru. Joprojām ir saglabājušies uzticamie LG dubultie ventilatori, kas automātiski kontrolē gaisa plūsmu1, uztverot lietotāja elpošanas ciklu un apjomu, lai padarītu elpošanu vieglāku un dabiskāku.

Jaunā PuriCare nēsājamais gaisa attīrītāja vieglais dizains ļauj to nēsāt visas dienas garumā. Ar vien 94 gramu svaru šo ierīci iespējams ērti nēsāt līdz pat 8 stundām, ņemot vērā 1000 mA akumulatoru, kas ar komplektā ietverto Easy Charge USB kabeli2 uzlādējas divu stundu laikā. PuriCare piekļaujošais, ergonomiskais dizains samazina gaisa noplūdi ap degunu un zodu, lai radītu ciešu, taču ērtu blīvējumu vairāku stundu garumā.

Nēsātāji visvairāk novērtēs iebūvēto mikrofonu un skaļruni, kas izmanto VoiceON tehnoloģiju, tādējādi lietotājiem vairs nav nepieciešams pavilkt uz leju masku vai pacelt savu balsi, lai sarunātos. VoiceON automātiski atpazīst, kad lietotāji runā, un pastiprina viņu balsi ar iebūvēto skaļruni, lai klausītājiem nenāktos piepūlēties vai pieliekties, lai dzirdētu katru vārdu.3

Jaunākos LG PuriCare nēsājamos gaisa attīrītājus valkāja 120 Taizemes atlēti, treneri un apkalpojošais personāls, kad viņi no Suvarnabhumi Bangkokas lidostas devās uz Tokijas Vasaras olimpiskajām spēlēm. Šī ierīce oficiāli tirdzniecībā Taizemē nonāks augustā, bet citi tirgi tai sekos, kad tiks saņemti vietējo regulatoru apstiprinājumi.

Vieglāks, slaidāks un modernāks PuriCare nēsājamais gaisa attīrītājs, kas uzlabots labākai elpošanai ar nozarē progresīvāko nēsājamo tehnoloģiju, ieteicams ikvienam, kurš vēlas maksimālu ērtību un komfortu un vienlaikus nodrošinot tīra gaisa saņemšanu.

1 Gaisa tīrības asociācija sertificējusi un TÜV Rheinland novērojusi spēju automātiski pielāgot gaisa plūsmu attiecīgi elpošanas plūsmai, veicot automātiskās elpošanas testu ar elpošanas simulatoru un 10-40 LPM elpošanas testa apstākļos LG Electronics Gasan izpētes un izstrādes centrā, izmantojot testa modeli AP551AWFA.

2 Svars, neietverot aksesuārus. Akumulatora darbības laiks variē no faktiskās izmantošanas un citiem ārējiem faktoriem.

3 Korejas Elektronikas tehnoloģiju institūts un Nākamās paaudzes skaņas industrijas atbalsta centrs (NSSC) izsniedzis sertifikātu par vairāk nekā 0,75 (izcili) punktu saņemšanu STI (Skaņas pārraides indekss) novērtējumā, izmēģinājumu veicot skaņu izolējošā kamerā un izmantojot standarta skaļruņu testu Nākamās paaudzes skaņas industrijas atbalsta centra laboratorijā, testu veicot ar modeli AP551AWFA.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top