Visas ziņas

LG saņem 31 Red Dot Design balvu

 

LG saņem 31 Red Dot Design balvu

LG Electronics (LG) kārtējo reizi saņēmis atzinību par panākumiem patēriņa preču un rūpnieciskajā dizainā, šī gada dizaina konkursā Red Dot Award iegūstot balvas par 31 produkta dizainiem.

LG dizaineru radītā sadzīves tehnika, kas pirmo reizi prezentēta izstādē CES 2021, saņēmusi piecas balvas, tostarp atzinību gūstot InstaView® Door-in-Door® ledusskapim, ledusskapim ar saldētavu, CordZero putekļsūcējam, gaisa kondicionierim un apģērbu kopšanas sistēmai Styler.

Viena no nozīmīgākajām balvām, kas pasniegta LG dizaineru sadzīves tehnikai, saņemta materiālu un virsmu kategorijā, pateicoties uzņēmuma izmantotajām krāsām, materiāliem un apdarei. LG dizaineru sadzīves tehnika, kas radīta kā drosmīga interpretācija tradicionālajām iekārtām, apvieno tehnoloģiski modernu sadzīves tehniku ar premium materiāliem, ko iespējams pielāgot, lai apmierinātu katra klienta vajadzības. Tādi materiāli kā nerūsējošais tērauds, stikls, metāls un FENIX, kas ir inovatīvs materiāls ar progresīvu Arpa Industriale izstrādātu pārklājumu tehnoloģiju, tiek izmantoti, lai izceltu katra produkta izsmalcinātību.

LG saņem 31 Red Dot Design balvu

Tāpat balvu par pirmšķirīgu dizainu saņēmis vertikāls veļas mazgāšanas risinājums LG WashTower™, kas samazina veļas mašīnai un žāvētājam nepieciešamo vietu, vienlaikus spējot izmazgāt lielu veļas apjomu. Papildus sadzīves tehnikai vairāki LG datoru produkti, tostarp UltraGear™ videospēļu monitors un portatīvais dators LG gram saņēmuši atzinību par to progresīvo un izsmalcināto dizainu, kas izceļ produktu pamatvērtības.

Red Dot Design Award ir viens no pasaules trim prestižākajiem profesionālajiem dizaina konkursiem, un tajā pasniegtās balvas kļuvušas iekārotas starptautiskā līmenī kā pirmšķirīga dizaina kvalitātes zīmogs. Šogad konkursam tika iesniegti aptuveni 7800 produkti.

„Kā zīmolam, kas cenšas nodrošināt kvalitatīvus produktus ar pirmšķirīgu dizainu, mums vienmēr ir pagodinājums saņemt Red Dot atzinību,” norāda LG Electronics korporatīvā dizaina pārvaldes centra vadītājs Lī Čulbe (Lee Chul-bae). „LG apņēmies apmierināt patērētāju vēlmes, lai palielinātu telpas kvalitāti ar augstas kvalitātes produktiem, kas arī labi izskatās, un mēs turpināsim tiekties pēc inovatīva dizaina, kas apmierina šīs vēlmes.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top