Tehnoloģijas

LG UltraGear kļuvis par League of Legends Eiropas čempionātā oficiālo videospēļu monitoru partneri

LG UltraGear kļuvis par League of Legends Eiropas čempionātā oficiālo videospēļu monitoru partneri

LG Electronics (LG) ar lepnumu paziņo, ka piedalīsies League of Legends Eiropas čempionātā (LEC) 2022. un 2023. gada sezonās kā oficiālais displeju partneris. Šī vienošanās ļauj šajās sacensībās izmantot LG UltraGear™ videospēļu monitorus, lai sniegtu nevainojamu un ārkārtīgi atsaucīgu videospēļu spēlēšanu, kad 14. janvārī sāksies jaunā sezona.

LEC, kas Eiropā izveidots kā profesionāls League of Legends turnīrs un ko organizē Riot Games, ir sacensības, kurās desmit prasmīgas piecu spēlētāju komandas sacenšas daudziem spēlētājiem paredzētajā līgā, kas joprojām ir ārkārtīgi populāra kopš tās izveides 2009. gadā. Šajā turnīrā LG arī būs sponsors tādiem segmentiem kā Atkārtojumi un Nedēļas mačs.

Paredzams, ka šī jaunā divu gadu partnerība ar LEC palīdzēs LG vēl vairāk paplašināt savu jau tā ievērojamo klātbūtni globālajā e-sporta arēnā. LG UltraGear zīmola ciešās attiecības ar videospēļu kopienu veidotas gadiem ilgi, pateicoties aktīvai iesaistei un moderniem produktiem, kas apmierina patiesu videospēļu spēlētāju vajadzības. Pateicoties LG displeju tehnoloģijām, kas galveno uzsvaru liek uz zibenīgi ātru reakcijas laiku, precīzām krāsām un pirmšķirīgu kontrastu, LG UltraGear monitori kļuvuši par iecienītu izvēli nopietniem videospēļu spēlētājiem visā pasaulē, viņiem piedāvājot 4K izšķirtspējas displejus un Nano IPS tehnoloģiju ar 1ms Gray-to-Gray (GTG) reakcijas laiku*.

“Mēs esam sajūsmā par iespēju spēlēt tik nozīmīgu lomu vienās no pasaulē populārākajām e-sporta sacensībām,” norāda LG Electronics Business Solutions Company IT struktūrvienības vadītājs Seo Juņje. “Ar nepacietību gaidām, kad mūsu monitorus spēs novērtēt labākie LEC spēlētāji, lai mēs spētu nodrošināt produktus, kas apmierina visprasīgāko spēlētāju vajadzības.”

Fani visā pasaulē var sekot līdzi visām darbībām, tostarp spēļu pārraidēm un aktuālākajai spēļu grafika informācijai vietnē lolesports.com. Sekojiet oficiājam Twitter kontam @UltraGearGaming, lai piedalītos sociālo mediju pasākumos un gūtu iespēju laimēt dažādas balvas, tostarp UltraGear produktus.

* LG modelis 27GN950. Nepieciešama grafiskā karte, kas atbalsta DSC, lai attēlotu 4K 144Hz. 1ms reakcijas laikam nepieciešams aktivizēt Faster Mode režīmu.

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top