Tehnoloģijas

Pārdošanā pieejams LG jaunākais UltraWide Ergo monitors

Pārdošanā pieejams LG jaunākais UltraWide Ergo monitors

LG Electronics (LG) uzsāk 2021. gada UltraWide Ergo monitoru pārdošanu Latvijā (modelis 34WN780-B) ar kura ekrāna lielumu un ergonomiskumu šis monitors var palīdzēt palielināt lietotāju produktivitāti, ļaujot ekrānā redzēt un darīt vairāk.

Unikālā LG “Ergo” koncepcija apvieno attēla, ergonomiskā dizaina un UltraWide ekrāna priekšrocības vienā monitorā, kas nodrošina nepārspējamu veiktspēju, lietotāja komfortu mājās vai birojā. Tas ir īpaši piemērots dažādu arodu profesionāļu vajadzībām, pateicoties tās spējai radīt augstas izšķirtspējas attēlus ar izcilu detalizāciju, krāsu reproducēšanu un krāsu precizitāti, ko īpaši novērtēs grafisko darbu veicēji. Savukārt, lai mazinātu acu nogurumu, noderēs īpašs “Reader Mode”, kas pielāgo ekrāna krāsu temperatūru, kas līdzīga papīram un nodrošina redzei optimālu lasīšanas stāvokli.

Pārdošanā pieejams LG jaunākais UltraWide Ergo monitors

LG “Ergo” monitors tika izstrādāts strādājošiem profesionāļiem un ikvienam, kurš daudz laika pavada pie rakstāmgalda. Tehnoloģiski un ergonomiski attīstītais ekrāna statīvs, ko iespējams pielāgot sev nepieciešamajā leņķī ar vieglām roku kustībām, ļauj ikvienam lietotājam izveidot sev īpaši pielāgotu darbstaciju.

“Ergo” monitoru var novietot ideālā augstumā, attālumā un leņķī, lai iegūtu daudz ērtāku un ilgtspējīgāku lietotāja pieredzi. Monitora statīvu iespējams viegli izstiept uz āru vai arī tieši pretēji – novietot tuvu sienai, tāpat viegli iespējams pārvietot to uz augšu līdz acu līmenim vai nolaist pēc iespējas tuvāk rakstāmgalda virsmai. Savukārt gadījumos, kad uz monitora esošo informāciju būtu nepieciešams parādīt arī kolēģim – to iespējams pagriezt pat pretējā virzienā. Tas var pat pagriezties pretējā virzienā, lai ērti koplietotu informāciju ar biroja kolēģi.

Pārdošanā pieejams LG jaunākais UltraWide Ergo monitors

 

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet LGnewsroom.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top