Tehnoloģijas

LG un Magna noslēdz kopuzņēmuma līgumu, lai kopīgi radītu elek-trisko piedziņas komponenšu izstrādi

 

LG Magna e-Powertrain

LG Electronics (LG) un viens no pasaules lielākajiem autoražošanas nozares piegātātājiem Magna International Inc. (Magna) parakstījuši vienošanos par kopuzņēmuma izveidi. Jaunais uzņēmums ar nosaukumu LG Magna e-Powertrain, ražos elektriskos motorus, inventorus un iebūvējamus lādētājus, savukārt atsevišķiem autoražotājiem ražos arī elektriskās piedziņas sistēmas.

Kopuzņēmuma izveide apvieno Magna elektrisko piedziņas sistēmu un pasaules līmeņa autoražošanas pieredzi ar LG zināšanām elektrisko motoru un invertoru komponenšu  ražošanā. Sagaidāms, ka LG Magna e-Powertrain radītās dizaina, inženierijas un ražošanas sinerģijas nodrošinās abiem uzņēmumiem spēju ātri reaģēt uz tirgus tendencēm un gūt labumu no aizvien plašākas pievēršanās transportlīdzekļu elektrifikācijai. Jaunais uzņēmums izstrādās piedziņas komponentes, kas autoražotājiem piedāvās pielāgojamu produktu portfeli, sākot ar pilnīgiem risinājumiem, kas nodrošina elektrifikāciju un funkcionalitāti, un beidzot ar inteliģentu vadības un kontroles sistēmu programmatūru integrēšanu jaunās elektriskās piedziņas sistēmās.

LG un Magna noslēdz kopuzņēmuma līgumu, lai kopīgi radītu elek-trisko piedziņas komponenšu izstrādi

„Par spīti pasaulē esošajai situācijai, LG pie sasniegtā neapstājas un šī gada otro ceturksni aizvadījis ar visu laiku augstākajiem rezultātiem visā pasaulē, sasniedzot 15,26 miljardu USD ieņēmumu, kas ir par 48,4% vairāk nekā attiecīgajā periodā pagājušajā gadā. Tāpat arī sadarbība ar Magna ir stratēģisks un uz biznesa attīstību vērsts solis, kas ļauj LG paplašināt tā globālo ražošanu, sniedz papildu biznesa iespējas un sinerģijas sagādes un tehnoloģisko inovāciju jomās,” norāda kopuzņēmuma vadītājs Čeoņs. „Sagaidāms, ka integrētā un kopīgā pieeja ātri klientiem sniegs jaunus produktus un ļaus gūt labumu no straujās pasaules elektrisko piedziņas tirgus izaugsmes.”

„Sagaidāms, ka elektrisko motoru, invertoru un elektrisko piedziņas sistēmu tirgus no šī brīža līdz 2030. gadam būtiski palielināsies. Mūsu kopuzņēmums apvieno ekspertus no Magna un LG, lai sniegtu pasaules līmeņa elektrisko risinājumu portfeli,” saka izpilddirektors Perezs. „Izmantojot esošas tehnoloģijas, inženierijas iespējas un plašo klātbūtni pasaulē, LG Magna e-Powertrain vēlas nodrošināt sasniegumus, kas palīdz autoražotājiem sasniegt lielākos izaicinājumus to ceļā uz automobiļu elektrifikāciju.”

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet LGnewsroom.

Par Magna

Magna ir viens no pasaules lielākajiem autoražošanas nozares piegādātājiem. Mēs esam mobilitātes tehnoloģiju uzņēmums ar globālu 158 000 uzņēmīgu darbinieku komandu un organizatorisko struktūru, lai spētu sniegt inovācijas kā jaunuzņēmums. Ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi un sistēmisku dizaina, inženierijas un ražošanas pieeju, kas skar gandrīz visus automobiļa elementus, mēs esam pozicionēti, lai atbalstītu mobilitāti izmaiņas piedzīvojošā nozarē. Mūsu globālajā tīklā ir 347 ražošanas operāciju un 84 produktu izstrādes, inženierijas un pārdošanas centri 28 valstīs. Lai iegūtu papildu informāciju par Magna (NYSE:MGA; TSX:MG, lūdzam apmeklēt vietni magna.com vai sekot mums Twitter @MagnaInt.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top