Visas ziņas

LG paplašina webOS smart TV platformas pieejamību ar citu televizoru ražotāju partnerību

LG paplašina webOS smart TV platformas pieejamību ar citu televizoru ražotāju partnerību

LG Electronics (LG) paziņo par populārās webOS TV platformas ekosistēmas pieejamību citu ražotāju televizoros, tādējādi ieviešot izmaiņas nozarē, kurā plaši izplatītas dažādu ražotāju izstrādātās patentētās operētājsistēmas.

LG tagad paplašina savu kompetenci ārpus televizoru ražošanas, lai aptvertu webOS TV platformas attīstīšanu un ieviešanu citu ražotāju televizoros. Šādai rīcībai ir potenciāls pārveidot televizoru ražošanas nozari gan tehnoloģijas, gan satura sniedzējiem, vienlaikus būtiski palielinot LG klātbūtni un atpazīstamību globālajā mājas izklaides tirgū.

webOS, kas ir LG mājas izklaides ekosistēmas būtiska sastāvdaļa, jau kopš 2014. gada sniedz LG televizoru īpašniekiem ārkārtīgi vienkāršas lietošanas iespējas, pateicoties tā intuitīvajam saskarnes dizainam. webOS TV licences turētāji iegūst atpazīstamo un augstu novērtēto lietotāju pieredzes dizainu kopā ar vairākām citām funkcijām, tostarp meklēšanu un vadību ar balss palīdzību, integrētu mākslīgā intelekta algoritmu un vieglu savienojamību, kas sniegusi webOS pozitīvas nozares un patērētāju atsauksmes. Ar LG webOS TV partneri saņem arī dažādas satura iespējas, tostarp piekļuvi tādiem globāliem straumēšanas pakalpojumiem kā Netflix, YouTube un Amazon Prime Video, kā arī sporta straumēšanas pakalpojumam DAZN un LG Channels, kas ir uzņēmuma bezmaksas premium satura straumēšanas pakalpojums*. Savietojamie televizoru modeļi arī ietver Magic Motion tālvadības pulti.

Jau vairāk nekā 20 televizoru ražotāji no visas pasaules iesaistījušies šajā partnerībā, tostarp tādi zīmoli kā RCA, Ayonz un Konka, bet drīzumā varētu pievienoties vēl vairāk partneru. webOS ekosistēmu atbalsta tādi tehnoloģiju partneri kā Realtek, Nuance, Gracenote, CEVA un Universal Electronics.

webOS platforma ir viens no vieglākajiem un ērtākajiem veidiem, kā piekļūt filmām un televīzijas šoviem vairāku miljonu stundu garumā,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents Paks Hjoinsei (Park Hyoung–sei). „Uzaicinot citus ražotājus pievienoties webOS TV ekosistēmai, mēs uzsākam virzību pa jaunu ceļu, kas ļauj lielam skaitam jaunu televizoru īpašnieku izbaudīt tādu pašu lietotāju pieredzi un funkcijas, kādas pieejamas LG televizoros. Ar nepacietību gaidām, kad varēsim šos jaunos klientus ievest satriecošajā webOS TV pasaulē.”

*Satura aplikācijas pieejamība atkarība no reģiona..

LG Electronics (LG) paziņo par populārās webOS TV platformas ekosistēmas pieejamību

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet LGnewsroom.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top