Visas ziņas

Facebook Libra projektam pievienojusies kriptovalūtu brokeru kompānija Tagomi

Libra jaunumi 2020

ASV kriptovalūtu brokeris Tagomi pievienojies Libra Association – organizācijai, kas atbild par lielākā sociālā tīkla Facebook digitālās valūtas Libra projekta izstrādi.

 “Mēs esam priecīgi kļūt par Libra dalībnieku un iesaistīties kopīgajā misijā, paplašinot finanšu pakalpojumu pārklājumu. Mēs ticam, ka projekts Libra radīs vienkāršu, visaptverošu un globālu maksājumu sistēmu, kas uzlabos situāciju miljardiem cilvēku, kuri palikuši ārpus pasaules ekonomikas”, – teikts Tagomi paziņojumā.

Čikāgā bāzētā kompānija Tagomi tika dibināta 2018. gadā un piedāvā kriptovalūtu treidinga, uzglabāšanas, lendinga un steikinga pakalpojumus gan individuāliem, gan arī korporatīvajiem klientiem.

  1. gada martā Tagomi saņēma BitLicense – štata Finanšu pakalpojumu pārvaldes (NYDFS) atļauju darbam ar Ņujorkas rezidentiem. Nedaudz iepriekš tai pašā mēnesī kompānija piesaistīja 12 milj. $ finansēšanas raundā, kuru vadīja hedžfonds Paradigm. Kā investori piedalījās arī Pantera Capital, Multicoin Capital un Four Arrows.
  2. gada maijā Tagomi ar Founders Fund starpniecību investēja PayPal līdzdibinātājs un miljardieris Pīters Tīls (Peter Thiel). Finansēšanas raundā tad piedalījās Barija Silberta Digital Currency Group Barry Silbert, Collaborative Fund un ZhenFund. Kopējās investīcijas bija aptuveni 16 milj. $.
  3. gada beigās aktīvi baumoja, ka kompāniju par 150 milj. $ ir iegādājusies ASV vadošā kriptovalūtu birža Coinbase – tomēr abas puses šo informāciju atspēkoja.
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top