Visas ziņas

Līdzekļu pieplūdums kripto fondos nedēļas laikā gandrīz trīskāršojies

Kriptofondi

Pagājušajā nedēļā strauji pieauga institucionālo investoru interese par produktiem, kas orientēti uz kripto sfēru. Tas teikts kompānijas CoinShares, kas pārvalda digitālos aktīvus, pārskatā.

Pēc analītiķu datiem – kapitāla pieplūdums kripto fondos pieaudzis gandrīz trīs reizes, sasniedzot 233 milj. $. Kapitālieguldījumi izrādījušies vislielākie kopš 2021. gada marta sākuma, – uzsvēra pētnieki.

Viņi arī atzīmēja, ka institucionāļu aktivitātes palielināšanos izraisīja bitkoina cenas pieaugums pirms Coinbase akciju izvietošanas biržā Nasdaq.
Atgādinām – pagājušās nedēļas vidū BTC kurss cieši pietuvojās 65 000 $.

Tomēr pēc Coinbase IPO tirgū notika korekcija. Rezultātā pirmā kriptovalūta nokritās līdz trīs nedēļu minimumam un sev līdz lejup pavilka lielāko daļu altkoinu.

Tradicionāli lauvas tiesu kapitāla finanšu iestādes novirzīja uz kripto fondiem, kas orientēti uz BTC. Viņi ieguva aptuveni 108 milj. $. 65 milj. $ tika novirzīti uz Ethereum produktiem. Trešo vietu ieņēma monēta XRP (33 milj. $).

Nedēļas laikā digitālo aktīvu tirdzniecības apjoms ievērojami pieauga. Pieaugums sasniedza apmēram 59% – salīdzinot ar pagājušo nedēļu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top