Tehnoloģijas

Lielākā daļa kriptovalūtu investoru ir izvēlējušies nepārdot savus aktīvus tirgus lejupslīdes laikā

Lielākā daļa kriptovalūtu investoru ir izvēlējušies nepārdot savus aktīvus tirgus lejupslīdes laikā

Kā liecina Civic Science veiktais pētījums – 54% kriptovalūtu investoru pieņēmuši lēmumu nepārdot savus aktīvus tirgus lejupslīdes laikā, cerot uz drīzu ralliju digitālo aktīvu segmentā. No atlikušajiem 46% investoru 20% bija tie investori, kuri tirgū pārdeva nelielu daļu savu kriptovalūtu.

Turklāt 78% investoru paziņoja, ka nav radušies nekādi zaudējumi tirgus lejupejošās dinamikas dēļ jūnijā un jūlijā, tas nozīmē, ka viņi vai nu nav pārdevuši aktīvus ar zaudējumu, vai nu izmantojuši volatilitāti tirgū.

Pašreizējais zemais bitkoina dominēšanas digitālo aktīvu tirgū rādītājs (40,5%) tieši arī norāda uz to, ka par altkoiniem tagad būtiski interesējas investori. Atgādinām – arī pašreizējā bitkoina cena dažiem analītiķiem šķiet pievilcīga.

Tostarp tehniskās analīzes eksperts Bendžamins Koens paziņoja, ka bitkoina cenas aiziešana zemāk par vidējā dinamiskā lieluma vērtību 50 nedēļās nozīmēja, ka cena noslīdēs arī zemāk par attiecīgajām vērtībām 100 un 200 nedēļās. Tas arī līdz šim brīdim ir noticis, un – kā uzskata Koens – tas nozīmē, ka bitkoina tirgus ir sasniedzis zemāko punktu.

Uz to turklāt var norādīt šāds moments: trešo reizi visā bitkoina cenas kustības vēsturē (pēc 2015. un 2018. gada) kriptovalūtas Nr. 1 vērtības vidējais dinamiskais lielums pēdējo 20 nedēļu laikā tagad ir zemāks par analogu vērtību 100 nedēļās.

Avots: Civicscience

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top