Visas ziņas

Lielākās maininga kompānijas iekļuvušas Ķīnas “vienradžu” sarakstā

Šanhajas Hurun Research Institute publicējis Lielās Ķīnas (ĶTR, Honkonga, Makao un Taivāna) “vienradžu” kompāniju sarakstu

Šanhajas  Hurun Research Institute publicējis Lielās Ķīnas (ĶTR, Honkonga, Makao un Taivāna) “vienradžu” kompāniju sarakstu, kurā pirmoreiz iekļuvuši kriptovalūtu industrijas pārstāvji. Tādējādi par saraksta figurantiem kļuvuši lielākie maininga iekārtu ražotāji – Bitmain, Canaan Creative un Ebang.

Jāatzīmē, ka kompānija Bitmain ieņem 13. vietu ar kapitalizāciju 70 mljrd. juaņu (10,4 mljrd. $)  apmērā. Canaan izpelnījusies 32. vietu ar kapitalizāciju 3 mljrd. $, bet Ebang noslēdz trio 53. vietā ar vērtību 1,5 mljrd. $ apmērā.

Atzīmēsim, ka plašsaziņas līdzekļos jau parādījusies informācija par to, ka visas trīs kompānijas plāno rīkot IPO Honkongas fondu biržā (HKEX).

Maijā attiecīgu pieteikumu iesniedza Canaan, bet jūlijā piemēram sekoja Ebang Communication. Džihans Vu iepriekš paziņoja, ka viņa kompānija arī izskata Honkongas jurisdikciju, bet potenciālie investori var būt Sequoia Capital un IDG Capital.

Atgādināsim – gatavojoties IPO uzsākšanai, Bitmain esot saņēmusi 400 milj. $ no Sequoia Capital.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top