Mainings

Lielāko maininga kompāniju akcijas kopš 2022. gada sākuma kritušās par 50%

Lielāko maininga kompāniju akcijas kopš 2022. gada sākuma kritušās par 50%.
Arcane Research komanda noskaidrojusi, ka kopš 2022. gada janvāra piecu vadošo maininga kompāniju kapitalizācija kritusies par aptuveni 50%.

Kā atzīmējis analītiķis Jarans Melleruds – lielākos zaudējumus cietis maineris Riot. Viņa akciju cena piecu mēnešu laikā samazinajusies par 65%.

Eksperts atgādina, ka maininga kompāniju finanšu rezultativitāte ir ļoti atkarīga no bitkoina pozīcijas un kripto tirgus stāvokļa kopumā. Lielākās digitālās valūtas vērtība kopš pagājušā gada novembra ir kritusies par vairāk nekā 60%. Tagad bitkoinu tirgo par nedaudz vairāk kā 30 000 USD – tas ir spējis nedaudz atgūties pēc krituma līdz 25 800 dolāriem.

Tajā pašā laikā BTC hashrate, gluži pretēji, pieaug pat kursa korekcijas fonā – atzīmēja analītiķis. Viņš uzskata, ka skaitļošanas jaudu pieaugums un maininga sarežģītība noveda pie tā, ka kompānijas sāka iegūt mazāk bitkoinu.

Atsaucoties uz Arcane Research datiem – Melleruds uzsvēra: Lielākā daļa no šīm maininga kompānijām nespēja ātri palielināt hashrate – kā to gaidīja investori. Iespējams, ka tāpēc investori koriģēja savas prognozes par šo kompāniju izaugsmi saskaņā ar konservatīvākiem scenārijiem.

Rezultātā dažu pēdējo mēnešu laikā vadošo maineru investīciju pievilcība ir stipri cietusi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top