Visas ziņas

Lielbritānijā apspriedīs kriptovalūtu likumu, datums jau ir noteikts

Lielbritānijā apspriedīs kriptovalūtu likumu, datums jau ir noteikts

Lielbritānijas varas iestādes gatavojas ieviest digitālās naudas tirdzniecības platformu, jaunā aktīvu veida aprites un noziedzīgi iegūtu ienākumu legalizēšanas kontroles noteikumus.

24. jūlijā Lielbritānijā Viņas Majestātes Valsts kase (HTM) un Finanšu regulēšanas un uzraudzības pārvalde (FCA) apspriedīs Eiropas Savienības 5. direktīvas par nelikumīgi iegūtu ienākumu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanu (5AMLD) pieņemšanu. Valsts valdība izpētīs kriptovalūtu biržu un digitālās naudas aprites prasības.

No kripto kopienas puses uzstāsies Bitlish finanšu monitoringa darbinieks Kristins Drabbls. Tikšanās ļaus risināt tirgus regulēšanas problēmas, pamatojoties uz identificētajiem riskiem, ar kādiem saskaras blockchain industrija.

Atgādinām, ka maija sākumā Vīnē notika konsultatīvais forums FATF par kriptovalūtām. Pasākumā tika izskatīts jautājums par to, kā valstīm ir jāizstrādā normatīvie akti saistībā ar AML/CFT, ko var piemērot plašam ar digitālo naudu saistītam servisu un tirdzniecības platformu lokam. Saskaņā ar samita galarezultātiem – organizācija publicēja jaunus ieteikumus attiecībā uz to, kā kripto kompānijām ir jāievēro banku pārskaitījumu prasības, kuras jau piemēro citas finanšu iestādes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top