Visas ziņas

Lielbritānijā pieaug pieprasījums pēc kriptomātiem

Lielbritānijā pieaug pieprasījums pēc kriptomātiem

Lielbritānijas galvaspilsētā pašlaik ir vairāk nekā 150 kriptomātu, ar kuriem privātpersonas un mazie treideri var sākt strādāt ar kriptovalūtu, uzreiz veikt maksājumus, izvairoties no krāpnieciskiem interneta servisiem.

Neraugoties uz ierobežojumiem, kas ietver identifikācijas procedūras veikšanu, ja tiek izmantotas vairāk nekā 500 sterliņu mārciņas dienā, ar sekošanas kamerām aprīkotie bankomāti nodrošina transakciju drošību.

Veikala Lewisham, kurā uzstādīts bankomāts, īpašnieks arī atzīmējis, ka lai gan viņam nav nekādas tiešas peļņas – katru dienu nāk daudz cilvēku, lai izmantotu ierīci, un vienlaikus pērk veikala produkciju.

Saskaņā ar statistiku – Austrumu Londonā vietējie iedzīvotāji no 30 līdz 40 reizēm dienā izmanto bitkoinu bankomātus kriptovalūtu tirdzniecībai. Turklāt ceturtā daļa cilvēku ir jauni lietotāji.

Pieaugot bitkoina popularitātei un vērtībai – Lielbritānijā paplašinās aizsargātu automātu tīkls, kurā tagad ir aptuveni 300 bankomātu.

“Pēdējā gadā mēs esam kļuvuši par lieciniekiem bitkoina un arī mūsu iekārtu popularitātes pieaugumam valstī. Londonā, īpaši austrumu daļā, mēs redzam lielu interesi no mazumtirgotāju puses par bankomātu uzstādīšanu tirdzniecības vietās. Viņi apzinās, ka tādējādi varēs novirzīt trafiku uz saviem veikaliem”, – teica bankomātu ražotāja BCB ATM dibinātājs un ģenerāldirektors Landrijs Ntahe.

Kompānijas General Bytes, kas saražojusi vairāk nekā pusi bankomātu Lielbritānijā, mārketinga nodaļas vadītājs Martins Vimeijers uzskata, ka tirgus arī turpmāk augs, jo kriptovalūtas kļūst par arvien izplatītāku ienākumu gūšanas līdzekli.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top