BitCoin

Lielbritānijas mārciņa ir svārstīgāka par bitkoinu

Lielbritānijas mārciņa ir svārstīgāka par bitkoinu
Salīdzinot ar Lielbritānijas mārciņu, bitkoins pēdējās dienās ir parādījis relatīvu stabilitāti.

Kā precizē izdevums The Independent – šonedēļ Lielbritānijas valūta turpina kristies, un īsu brīdi tā nokritās līdz pat 1,2 $. Tas ir vislielākais mārciņas kritums kopš 1985. gada.

Tostarp BTC, gluži pretēji, visu nedēļu parāda samērā stabilu kursu, un tiek tirgots 10 500 $ līmenī. Lielbritānijas mārciņas volatilitātes saasināšanās iemesls bija gaidāmais Brexit.

Investori baidās, ka tā dēvētās Lielbritānijas un Eiropas Savienības grūtās šķiršanās dēļ (proti – bez jebkādas vienošanās) mārciņa būs nepievilcīgs aktīvs. Lielbritānijas nacionālās valūtas pārdošana šajā nedēļā pastiprinājās.

Kripto kompānijas Luno ģenerāldirektors Markuss Sveinpols izdevuma žurnālistiem paziņoja, ka tuvākajā laikā mārciņas krišanās turpināsies. Tas izraisīs pirmās kriptovalūtas volatilitātes atgriešanos. Bitkoins būs ieguvējs no mārciņas pavājināšanās un sāks pieaugt pārliecinošā tempā.

Analogu viedokli nesen pauda jaunuzņēmuma CommerceBlock ģenerāldirektors Nikolass Gregori. Arī viņš uzskata, ka Brexit būs viens no galvenajiem bitkoina rallija atgriešanās iemesliem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top