Tehnoloģijas

Lielbritānijas valdība izstrādājusi likumprojektu par kriptovalūtu konfiskāciju

Lielbritānijas Ministru kabinets izstrādājis likumprojektu par kriptovalūtas konfiskāciju

Lielbritānija plāno ne tikai atzīt stablecoin par maksājumu līdzekli, bet arī ieviest digitālo valūtu konfiskācijas mehānismu. Attiecīgu likumprojektu valsts valdība prezentējusi šonedēļ.

Šis dokuments kļuvis par daļu no Londonas kripto tirgus kontroles pastiprināšanas programmas. Vienlaikus paralēli Lielbritānijas varas iestādes sola karalisti padarīt par kripto habu, kur komfortablos apstākļos varēs strādāt blokķēdes jaunuzņēmumi un biržas.

Likumprojekta izstrādē piedalījās Finanšu ministrija, Iekšlietu ministrija un Biznesa, rūpniecības un enerģētikas attīstības departaments. Tā pirmais lasījums pirms dažām dienām notika Kopienu palātā. Tiesībsargājošajām institūcijām tas piešķir tiesības konfiscēt kriptovalūtas, ja tās tikušas izmantotas kriminālu ieņēmumu legalizācijai un kibernoziegumos.

Dokumenta otrais lasījums ieplānots 13. oktobrī, – paziņoja Lielbritānijas Ministru kabineta preses dienests.

Valsts valdība pastiprina kriptovalūtu biržu un digitālo maku kontroli.

Varas iestādes ir uzlikušas par pienakumu tirdzniecības platformas un kastodiālos servisus sniegt informāciju par lietotājiem, lai nodrošinātu sankciju likumdošanas ievērošanu un palielinātu digitālo aktīvu tirgus caurspīdīgumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top