Biržas

Lielo biržu ERC20 standarta tokeni

Populārām kriptobiržām Bitfinex un Huobi – jaunumi. Pirmā ir ieviesusi tokenizētus dolārus, otrā laiž klajā savu tokenu.

Bitfinex un Huobi - jaunumiKriptovalūtas birža Bitfinex ir padarījusi pieejamu tokenizētu dolāru un eiro ievadi un izvadi uz Ethereum standarta ERC20 bāzes.

Šī darbība no biržas pārstāvju puses bija gaidāma. Atgādināsim, ka pagājušā gada rudenī Tether Limited, tokenizētu fiat valūtu provaiders, noslēdza partnerību ar Ethfinex – decentralizētu ERC20 standarta tokenu kriptobiržu, biržas Bitfinex meitas uzņēmumu. Tether pirmoreiz sniedza iespēju izmantot tokenizētus ASV dolārus tirdzniecībai Ethereum tīklā.

Standarts ERC20 vienkāršo tādu tokenu savietojamību ar jauniem projektiem un pakalpojumiem. Šī standarta ieviešana ļauj saņemt citas funkcijas, tostarp balsstiesības.

Bitfinex darbinieki uzskata, ka šis jaunievedums iepriecinās lietotājus. Jo pavisam nesen birža paziņoja par jauniem noteikumiem, tagad lietotāji varēs sākt kriptovalūtu tirdzniecību tikai pēc summas 10 000 dolāru apmērā iemaksāšanas kontā.

Jaunu  standarta tokenu  23. janvārī, laida klajā kriptovalūtu birža Huobi.

Tokens tiks izlaists uz Ethereum blokckchain. Jaunās kriptovalūtas emisijas apjoms tiks ierobežots ar 500 miljoniem Huobi Token (HT).

Tiek plānots, ka 15 dienu laikā aptuveni 300 miljonus tokenu pārdos investoriem, bet atlikušās monētas novirzīs platformas operāciju vajadzībām, izstrādātāju un lietotāju stimulēšanai.

Kā atzīmē biržas pārstāvji, monētas iegūs tie lietotāji, kas iegādāsies komisijas paku caur biržu Huobi Pro par tokeniem USDT.

Tokenus HT varēs izmantot ne tikai komisijas segšanai, bet arī tirdzniecībai. Pāri ar HT tiks piedāvāti tirgos, kurus atbalsta platforma Huobi Pro: USDT, BTC vai ETH.

Zināms, ka birža izlaiž tokenus, lai atjaunotu biznesu Ķīnas regulatoru spiediena fonā.

“Tokens ļaus vienkāršot komisiju savākšanas procesu un paaugstināt lietotāju lojalitātes līmeni. Piemēram, ja jūs nopirksiet 1000 HT paku, tā jums izmaksās 990 USDT. HT var izmantot komisijas nodevu segšanai”, – Huobi Group dibinātājs Leons Lī.

Biržas vadītājs arī plāno izveidot aktīvu, kas caur Huobi vietni savienos lietotājus no Japānas, Dienvidkorejas un ASV.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top