Tehnoloģijas

Lietotāji sūdzas: Samsung Galaxy S24 Ultra displejā parādās zaļa svītra

Lietotāji sūdzas: Samsung Galaxy S24 Ultra displejā parādās zaļa svītra

Sociālā tīkla Reddit lietotāji publicē fotoattēlus ar defektu Samsung Galaxy S24 Ultra displejā. Tas izpaužas kā zaļa līnija (vienā gadījumā ir pat divas līnijas – zaļa un balta).

No tām nav iespējams atbrīvoties: standarta risinājumi – restartēšana vai rūpnīcas iestatījumu iestatīšana, nepalīdz. Mēs nevaram apgalvot, ka tie ir masveidīgi gadījumi, taču divi lietotāji publicēja fotogrāfijas ar šo defektu. Viens no viņiem ar segvārdu Ok_Marketing_6979 ziņoja, ka defekts parādījās sestajā viedtālruņa lietošanas dienā.

Abos gadījumos viedtālruņu īpašnieki vērsās pie mobilo sakaru operatora ar prasību nomainīt viedtālruni vai atmaksāt naudu, taču līdz šim viņi nav panākuši vēlamo rezultātu.

Arī iepriekš ar šadu problēmu ir saskārušies daži Samsung un Iphone viedtelefonu lietotāji. Acīmredzot, ka mīstiskā svītru problēma joprojām nav atrisināta un arī iepriekš vietelefonu pārdevēji nesteidza mainīt ierīces pret jaunām.

Well, day 6 owning my Samsung s24 Ultra and my screen has failed. Awesome. Green and white lines shown constantly even during boot. Reboot nor factory reset fixes the issue.
byu/Ok_Marketing_6979 inS24Ultra

S24 Ultra vertical green line
byu/Independent-Bet-4916 inS24Ultra

Avots: Notebookcheck

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top