Tehnoloģijas

Lietotnē “Apple Maps” par prioritāti ir noteiktas pārtikas preču, ēdiena piegādes un medicīnas pakalpojumu meklēšanas kategorijas

Lietotnē “Apple Maps” par prioritāti ir noteiktas pārtikas preču, ēdiena piegādes un medicīnas pakalpojumu meklēšanas kategorijas

Šīs izmaiņas ir saistītas ar pandēmijas laikā paredzēto prioritāšu izvirzīšanu.

Lai koronavīrusa pandēmijas laikā interneta lietotājiem palīdzētu vieglāk atrast ēdiena piegādes un medicīnisko pakalpojumu kategorijas, kompānija “Apple” ir atjauninājusi savu “Maps” lietotni, prioritizējot meklējamās kategorijas, augšpusē izvietojot pārtikas preču veikalus, restorānus, kas nodrošina piegādi, un medicīnas pakalpojumus.

Izmaiņām, kuras ir veiktas “iPhone Ticker”, vajadzētu lietotni padarīt nedaudz noderīgāku, jo arvien vairāk cilvēku paliek mājās. Tomēr pakalpojumā “Google Maps” ir veiktas plašākas izmaiņas, kas var padarīt to par labāku izvēli šajā laikā.

“Google Maps” ir kļuvusi par ļoti noderīgu lietotni it īpaši pēdējā mēneša laikā, jo tā brīdina lietotājus, ja atlasītais veikals ir slēgts vai ir mainījis darba laiku COVID-19 problēmu dēļ. Turklāt, ja lietotājs meklē medicīniskos pakalpojumus, lietotnē “Google Maps” pirms meklētās medicīnu pakalpojumu kategorijas atrašanas viņam tiek ieteikts vispirms piezvanīt savam ārstam.

Cerams, ka šī funkcija samazinās cilvēku skaitu, kuri nevajadzīgi iziet sabiedrībā, meklējot medicīnisko palīdzību. Lai gan “Apple Maps” lietotne ir noteikti laba izvēle, lai palīdzētu lietotājiem iegūt nepieciešamo pārtiku vai medicīnisko palīdzību, tomēr ir jānorāda, ka “Google Maps” lietotne pašlaik ir populārāka. Laiks rādīs, vai atjauninātā “Apple Maps” lietotne piesaistīs vairāk lietotāju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top