Visas ziņas

Litecoin Foundation darbinieki piekrituši darba algu samazināšanai

Litecoin Foundation darbinieki piekrituši darba algu samazināšanai

Kompānijā Litecoin Foundation tās darbinieki brīvprātīgi piekrituši samazināt savas darba algas, lai atbalstītu organizāciju, ņemot vērā ziedojumu apjomu krišanos. To paziņojis Litecoin Foundation valdes direktors Siņsi Vans.

“Mūsu darbinieki pēc savas iniciatīvas samazināja savas darba algas – tādējādi palīdzot organizācijai pārciest vētru”, – viņš paziņoja.

Saskaņā ar Vana sacīto, ziedojumu apjomu samazināšanās pirmajā ceturksnī notika “tirgus stagnācijas” dēļ un patiešām ietekmēja organizācijas operāciju darbību, tomēr otrais ceturksnis bija “daudz labāks”.

Vans arī paziņoja, ka organizācija “aktīvi nepiesaistīja ziedojumus no kopienas dalībniekiem pirmajā ceturksnī”. Litecoin Foundation kontrolējamo aktīvu kopējo apjomu ietekmēja arī LTC kursa krišanās.

“Otrajā ceturksnī mēs saņēmām simtiem tūkstošus dolāru kā ziedojumus. Mēs pastāvīgi noslēdzām jaunas partneru vienošanās 2019. gadā. Mūsu organizācija vēl ir ļoti jauna. Mēs aktīvi strādājam pie stratēģisku plānu izveidošanas, lai gūtu panākumus ilgtermiņa perspektīvā”, – viņš piebilda.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top