Visas ziņas

Litecoin Foundation iegādājusies 10% Vācijas bankas akciju

Litecoin Foundation iegādājusies 10% Vācijas bankas akciju

 

Bezpeļnas organizācija Litecoin Foundation, kas atbalsta populāro kriptovalūtu, paziņojusi par gandrīz 10% Vācijas bankas WEG Bank AG iegādi.

Kā tiek atzīmēts preses relīzē, akciju iegādes darījums notika vienošanās rezultātā ar firmu TokenPay, kas nodarbojas ar aktīvu konvertēšanu.

Tiek ziņots, ka TokenPay nodod 9,9% Vācijas bankas WEG Bank AG organizācijai Litecoin Foundation kā maksājumu par tehnisko atbalstu un kriptovalūtu maksājumu ieviešanu TokenPay klientiem.

“Es ar nepacietību gaidu Litecoin integrācijas rezultātus WEG Bank AG servisos. Visiem lietotājiem kļūs vieglāk pirkt un izmantot Litecoin”, – teicis Litecoin Foundation izpilddirektors Čarlijs Lī.

“Partnerattiecības ar tādām inovatīvām organizācijām kā TokenPay un Litecoin var šķist negaidītas tādai kompānijai kā mūsu. Tomēr mēs rūpīgi izskatījām visas iespējas, kas mums paveras nākotnē, un pārliecinājāmies par inovatīvu apmaksas metožu ieviešanas neizbēgamību. Mēs lepojamies, ka esam apvienojušies ar labākajiem šajā nozarē”, – Čarliju Lī atbalstīja WEG Bank AG dibinātājs un vadītājs Matiass fon Gauf.

Atgādināsim, ka par iespējamo Litecoin sadarbību ar TokenPay tika ziņots jau aprīlī.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top