Tehnoloģijas

Litecoin tiecas uz kriptovalūtu Top 10

Litecoin tiecas uz kriptovalūtu Top 10

Kriptotirgus krituma fonā negaidīti optimistiski sevi parādījusi monēta Litecoin – pēdējo dienu laikā LTC kurss un kapitalizācija ir manāmi pieaugusi, kas atļauj kriptovalūtai ieņemt 13. vietu CoinMarketCap reitingā.

Ievērojamais kursa pieaugums ļāva Litecoin nobīdīt Solana (SOL) un Shiba Inu (SHIB) uz attiecīgi 14.  un 15. vietām reitingā pēc kapitalizācijas. Ja no saraksta izslēdz stablecoinus, tad Litecoin būs 9. monēta kapitalizācijas ziņā.

Litecoin blokķēde tika izveidota 2011. gadā, kā ātrāks un lētāks bitkoina analogs. Šķiet, ka kriptovalūtu projekta ilgais stāsts piesaista arī investorus. Krīzes, tirgus krituma un biržas FTX bankrota laikā investori meklē “klusu līci”, lai pārlaistu vētru. Kā uzsvēra Litecoin Foundation vadošais direktors Alans Ostins (Alan Ostin) – Litecoin ir “garlaicīga reputācija” bez glamūra, taču šī monēta īpašniekiem nodrošina augstu stabilitātes līmeni.

Kompānijas Glassnode analītiķi prognozējuši, ka investori arvien vairāk Litecoin saskata aktīvu uzkrājumu uzglabāšanai, un nevis maksājumu kriptovalūtu. Kopš 2021. gada I ceturkšņa joprojām aug to LTC monētu skaits, kas ilgstoši ir nekustīgas.

Atgādinām, ka šī gada vasarā Dienvidkorejas kriptovalūtu biržas izņēma Litecoin no saraksta. Tas saistīts ar transakciju anonimizēšanas funkcijas MimbleWimble (MWEB) ieviešanu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top