Litecoin

Litecoin tīklā noticis halvings

Pirmdien, 5. augustā, notika atlīdzības samazināšana uz pusi par maineru iegūto Litecoin bloku.
Halvings notika blokā 1 680 000, mainot atlīdzību par bloku no 25 LTC līdz 12.5 LTC. Nākamā samazināšana uz pusi notiks pēc četriem gadiem – orientējoši 2023. gada 2. augustā, kā rezultātā atlīdzība par bloku samazināsies līdz 6.25 LTC, padarot “digitālo sudrabu” vēl deficītāku.
Saskaņā ar Litecoinblockhalf datiem – līdz šim brīdim iegūti 75% no Litecoin piedāvājuma kopējā apjoma. Monētas inflācijas pašreizējais rādītājs ir 4.26%, bet pēc četriem gadiem tam būtu jāsamazinās līdz 1.80%.
Daudzi investori bija pārliecināti, ka tirgus jau sen ir “sagremojis” pozitīvās cerības saistībā ar kriptovalūtas emisijas samazināšanu, un gaidīja vai nu cenas sānkustību, vai vispār LTC kursa samazinājumu. Tomēr, ņemot vērā tirdzniecības apjomu palielinājumu, monēta pieauga par vairāk nekā 10% un uz brīdi pārvarēja 100 $ robežu.
Tas var liecināt par investoru optimistisku noskaņojumu, kuri ir pārliecināti, ka, neraugoties uz neefektīvu maineru pašlikvidēšanos, tīkls joprojām strādās stabili, kā arī par šīs populārās monētas ilgtermiņa perspektīvām.
Pašreiz LTC vidējais kurss atrodas pie atzīmes 97 $, kriptovalūtas tirgus kapitalizācija – 6 mljrd. $.

Litecoin Halving 2019

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top