Visas ziņas

LocalBitcoins zaudē pozīcijas. Kur vēl var nopirkt kripto par skaidru naudu?

Kur vēl var nopirkt kripto par skaidru naudu?
Somijas likumdošanas izmaiņu rezultātā platforma LocalBitcoins bija spiesta ieviest KYC un AML procedūras. Vēlāk serviss vispār aizliedza pirkt kriptovalūtas par skaidru naudu, argumentējot to ar drošības prasībām. Kur vēl var pirkt kripto līdzīgā veidā? Šodien aplūkosim četrus servisus, uz kuriem sāk pāriet bijušie LocalBitcoins lietotāji.

HodlHodl

HodlHodl bija viena no pirmajām pīringa bitkoinu maiņas punkta platformām bez kriptovalūtu uzglabāšanas. Tā sāka darboties 2018. gada februārī. Glabātavas nepieciešamība tika likvidēta, pateicoties eskrou sistēmai ar multiparakstiem, kas ļauj atsijāt krāpniekus.

Būtībā tā ir vienīgā platforma bez AML un KYC, kurā nav arī daudzuma un darījumu apmēra ierobežojumu. Vienīgais trūkums (dažiem) ir tas, ka serviss nav pieejams ASV normatīvo ierobežojumu dēļ.

Paxful

Paxful – vēl viens P2P maiņas punkts, kas vienādi piesaista gan kriptovalūtas atbalstītājus, gan arī kritiķus. Vairums lietotaju uzskata, ka tā ir labāka alternatīva par LocalBitcoins platformu. Paxful – augstas kvalitātes pakalpojumi cauru diennakti. Bet citiem lietotajiem tomēr nepatīk tas, kā izveidots interfeiss – un ne visai patīk viņu mārketinga pieeja.

Te ir visplašākais maksājumu metožu sortiments. Tomēr ņemiet vērā, ka dažiem maiņas virzieniem jums vajadzēs apstiprināt personību, un tātad – diezin vai opcija būs labāk piemērota par LocalBitcoins.

Šobrīd platforma piedāvā arī iespēju mainīt kriptovalūtas pret skaidru naudu, tādējādi cenšoties piesaistīt visus pārbēdzējus.

Localcoinswap

Šķiet, ka LocalCoinSwap dibinātāji ir ļoti iedvesmojušies no LocalBitcoins – līdz pat nosaukumam un krāsu shēmai. Platforma piedāvā iespēju anonīmi pirkt bitkoinus un vairāk nekā divdesmit citas kriptovalūtas visā pasaulē, izmantojot dažādas maksājumu metodes.

Šeit nav ierobežojumu izvadei vai papildināšanai. Kā arī nav obligāti veikt KYC procedūru, tāpēc gandrīz neviens to nedara.

Bisq

Bisq – decentralizēts pīringa kriptovalūtu maiņas punkts bez glabātavas, kurā nav obligāti jāapstiprina personība. No pārējiem sarakstā tas atšķiras ar vismaz natīvās lietotnes pieejamību Windows, Mac un Unix. Ir arī iOS un Android paredzētas lietotnes.

Saskaņā ar konfidencialitātes servisa politikas nosacījumiem, visi dati tiek uzglabāti lokāli, bet lietotāju personas sensitīvos datus var nodot tikai tirdzniecības partneriem mārketinga nolūkā.

Kopumā šķiet, ka variantu ir pietiekami daudz, un bez LocalBitcoins kripto lietotāji pavisam noteikti nepazudīs.

Starp citu, daudzi ir rīkojušies citādi. Cilvēki vienkārši reģistrē papildu kontu LocalBitcoins, norādot citu telefona numuru vai viltotu elektroniskā pasta adresi. Ar to pilnībā pietiks, lai mainītu nelielas summas caur ierasto servisu.

Protams, ja runa ir par lieliem darījumiem, tad lielākā daļa pārdevēju un pircēju LocalBitcoins paši ir gatavi strādāt tikai ar apstiprinātiem kontiem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top