Visas ziņas

LocalBitcoins ieviesīs jaunus lietotāju identifikācijas noteikumus

LocalBitcoins ieviesīs jaunus lietotāju identifikācijas noteikumusPopulārā bitkoinu fiziskās pirkšanas un pārdošanas platforma LocalBitcoins ieviesīs jaunus lietotāju identifikācijas noteikumus, kuri tai palīdzēs atbilst Eiropas Savienības piektās direktīvas prasībām, kas vērsta uz cīņu ar naudas atmazgāšanu. Par to teikts Helsinkos atrodošās kompānijas paziņojumā.
Direktīva 2018/843 (5AMLD) ietver regulējošus noteikumus saistībā ar kriptovalūtu biržu, maiņas platformu un kastodiālo servisu darbību. Saskaņā ar dokumentu – visām kompānijām, kuru darbība saistīta ar kriptovalūtu tirdzniecību un uzglabāšanu, līdz 2020. gada 1. janvārim jāatbilst direktīvas noteikumiem.
LocalBitcoins paziņojumā teikts, ka kompānija strādā ar vietējiem regulatoriem, lai implementētu direktīvas noteikumus. Kādas tieši izmaiņas lietotājiem sagaidāmas – šai posmā pagaidām nav zināms, bet saskaņā ar LocalBitcoins paziņojumu – papildu detaļas kļūs zināmas martā.
“Juridiskās prasības joprojām tiek noteiktas, bet jau ir skaidrs, ka tās nozīmēs lielas izmaiņas virtuālo valūtu biržu darbībā”, – paziņojuši Localbitcoins pārstāvji.
Turklāt kompānija ir arī pārliecināta, ka jaunie regulēšanas noteikumi dos “ievērojamas priekšrocības” kriptovalūtu treideriem un investoriem, jo pasargās tos no krāpšanas un nodrošinās drošus apstākļus tirdzniecībai.
LocalBitcoins pārstāvji arī apgalvo, ka jaunie noteikumi padarīs bitkoina ekosistēmu drošāku un pievilcīgāku visu veidu investoriem, bet parastajiem lietotājiem pāreja uz tiem būs vienkārša un nesāpīga.
Atgādinām – 2018. gada maijā LocalBitcoins atjaunināja lietotāju vienošanos un konfidencialitātes ievērošanas politiku, paredzot gadījumus, kad lietotājiem būs nepieciešams apstiprināt personību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top