Visas ziņas

LocalBitcoins paskaidrojusi, kādos gadījumos neievēros klientu anonimitāti

LocalBitcoins serviss kripto tirdzniecībā

LocalBitcoins paskaidrojusi, kādos gadījumos neievēros klientu anonimitāti

No 25. maija kriptovalūtas p2p serviss LocalBitcoins ir spēkā atjaunināti Pakalpojumu sniegšanas noteikumi (ToS), kuros noteikts, kādos gadījumos kompānija lietotājiem pieprasīs personas identificēšanu.

Saskaņā ar atjauninātajiem ToS kompānija drošības nolūkā pārbaudīs lietotāju identifikācijas datus “dažos gadījumos”, piemēram, nosakot tā vai cita lietotāja atļauto piekļuvi, un viņa konta atjaunošanai.

LocalBitcoins var arī palūgt saviem klientiem uzrādīt identifikācijas datus tirdzniecības apjoma limitu pārsniegšanas gadījumā, krāpniecisku gadījumu izmeklēšanas laikā un, ja tiek sniegta iespēja platformā izvietot reklāmu.

Lūk, kas teikts kompānijas paziņojumā:

Mēs pievēršam pastiprinātu uzmanību tam, lai LocalBitcoins būtu droša platforma bitkoinu tirdzniecībai, un lai neviens nevarētu izmantot mūsu servisu naudas atmazgāšanai vai citām nelikumīgām darbībām. Lielāko daļu krāpniecisku darbību LocalBitcoins veic tie lietotāji, kuri mēģina atmazgāt naudu. Mēs uzskatām, ka mūsu stingrā pozīcija atbilst lietotāju interesēm, un tas ir svarīgi LocalBitcoins kā uzticamam tirgum.

LocalBitcoins tika dibināta 2012. gadā Somijā un ir kļuvusi par vienu no populārākajām platformām bitkoinu p2p tirdzniecībā. Līdz šim klienti platformu varēja izmantot anonīmi. Turklāt platforma sniedza lietotājiem iespēju izpaust savus datus, lai kontrahenti varētu tiem uzticēties, tomēr tas nebija obligāts nosacījums.

Jāatzīmē, ka 2018. gadā treideriem ar “ievērojamām” summām bitkoinos palūdza reģistrēt personas datus, lai viņi varētu turpināt darbību platformā. Kopš LocalBitcoins izveidošanās jau ir bijuši treideru aresta gadījumi dažādu iemeslu dēļ, tostarp arī nelicenzētu finanšu pakalpojumu sniegšanas un naudas atmazgāšanas dēļ.

Tagad p2p serviss pieprasīs lietotājiem reģistrēt arī tikai vienu kontu, bet treideru minimālais vecums būs 16 gadi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top