Visas ziņas

LocalBitcoins atcēlusi iespēju pirkt un pārdot kriptovalūtas par skaidru naudu, tiekoties personīgi

Populārā p2p platforma  LocalBitcoins atcēlusi kriptovalūtu tirdzniecības opciju par skaidru naudu, tiekoties personīgi. Tam pievērsuši uzmanību arī Reddit lietotāji.

Tādējādi tagad servisa lietotājiem ir pieejami tikai fiat maksājumi, kas īstenojami, izmantojot elektroniskos sakaru līdzekļus, tostarp banku pārskaitījumus.

Saskaņā ar sociālo tīklu lietotāju tvītiem – šī opcija, piemēram, jau nedarbojas Indijā.

Par servisa atslēgšanu sūdzas arī citu valstu lietotāji. Daudzi no tiem meklē LocalBitcoins alternatīvas, kas būtu piemērotas anonīmai kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai.

Oficiālu komentāru no LocalBitcoins saistībā ar daudzu lietotāju pieprasītās opcijas atslēgšanas iemesliem pagaidām nav bijuši. Tomēr jāatzīmē, ka martā Somijas parlaments nobalsoja par jaunu likumu par pakalpojumu piegādātājiem virtuālo valūtu sfērā un par labojumiem tiesiskajās normās par naudas atmazgāšanas un terorisma finansēšanas apkarošanu (AML). Saskaņā ar jauno likumdošanu, LocalBitcoins un citām kriptovalūtu platformām ir jāatbilst AML prasībām, kādas noteicis valsts finanšu regulators.

Nesen LocalBitcoins pārtrauca sniegt savus pakalpojumus Irānas lietotājiem. Tomēr iespējamāks šī lēmuma iemesls varēja būt ASV sankcijas.

Atgādinām arī, ka pirms pāris dienām LocalBitcoins darījumu apjoms Dienvidkorejā sasniedza jaunu – rekordaugstu līmeni.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top