Tehnoloģijas

Lockheed Martin un Northrop Grumman veiksmīgi integrē jauno datu pārraides sistēmu pārtvērējraķetē Patriot PAC-3 MSE

Lockheed Martin un Northrop Grumman veiksmīgi integrē jauno datu pārraides sistēmu pārtvērējraķetē Patriot PAC-3 MSE

ASV armija ir pielietojusi Lockheed Martin izstrādāto jauno sakaru tehnoloģiju.

ASV armija veica Integrated Flight Test-2 testu, kurā Lockheed Martin iekārta ar nosaukumu Remote Interceptor Guidance – 360 (RIG-360) izveidoja sakarus ar pretgaisa raķešu sistēmas Patriot pārtvērējraķeti PAC-3 MSE. Rezultātā spārnotā raķete veiksmīgi trāpīja mērķī.

RIG-360 iekārta ir izstrādāta, lai iegūtu datus par mērķi no vairākiem avotiem. Prototips tika integrēts Northrop Grumman datu pārraides sistēmā.

ASV armija tagad varēs izmantot pārtvērējraķetes PAC-3 MSE, nepiesaistot tās radiolokācijas stacijai, kas ir daļa no pretgaisa raķešu sistēmas Patriot.

Bet tas vēl nav viss. Iespējams, ka nākotnē ASV varēs izmantot raķetes Patriot kā daļu no citām pretgaisa raķešu sistēmām. Jo īpaši NASAMS. Šo pieņēmumu apstiprina tas, ka testā piedalījās uzreiz trīs AN / MPQ-64 Sentinel sistēmas. Tieši šis Raytheon radars ir daļa no NASAMS pretgaisa aizsardzības sistēmas.

Patriot PAC-3 MSE akumulatoru izmaksas ir aptuveni 1 miljards ASV dolāru, tomēr sakaru modulis RIG-360 neradīs nepieciešamību izvietot visu Patriot sistēmu. Pietiks tikai izmantot palaišanas iekārtu kā daļu no pretgaisa raķešu sistēmas, kas atbalsta datu pārraides sistēmu.

Avots:  Lockheedmartin

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top