Visas ziņas

Londonas policisti apgūs kriptovalūtu mācību kursus

Londonas policija apgūs kriptovalūtu mācību kursu

Lai pilnveidotu metodes cīņā ar naudas atmazgāšanu, Londonas policija apgūs kriptovalūtu mācību kursu. Pirmo šāda veida kriptovalūtām veltītu kursu tiesībaizsardzības institūcijām izstrādājusi Londonas Ekonomiskās drošības akadēmija.

Kursu izveide policistiem saistīta ar to, ka kibernoziedznieki mēģina arī ar kriptovalūtām atmazgāt naudu. Līdz ar to sabiedrībā rodas satraukums par policijas nepietiekamo sagatavotību ar kriptovalūtām saistītu noziegumu izmeklēšanā.

Londonas policija plāno vispirms rīkot treniņnodarbības galvaspilsētas policistiem, bet uz rudens pusi sākt organizēt izglītojošas kriptovalūtu prakses visā valstī.

Londonas policijas preses sekretārs komentējis, ka tādi kursi ir ļoti svarīgi oficieriem, jo ļauj iegūt noteiktas prasmes un zināšanas, kādas nepieciešamas izmeklēšanā.

Pēc kursa sekmīgas pabeigšanas dalībnieki uzzina – kā atklāt, konfiscēt un identificēt kriptovalūtu aktīvus izmeklēšanas gaitā.

Iepriekš online kursu “Kriptovalūtu investīcijas un revolūcija” uzsāka vadošā britu biznesa skola, kas slavena ar saviem pētījumiem politikas un ekonomikas sfērā – Londonas Ekonomikas skola (LSE).

Atgādināsim – saskaņā ar Londonas Imperatora koledžas pētījumu, tuvākajā desmitgadē bitkoinam ir visas izredzes kļūt par plaši un globāli izmantojumu maksājumu formu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top