Visas ziņas

Lukašenko piedāvājis enerģētiķiem nodarboties ar mainingu

Lukašenko un bitkoina mainings

Foto: president.gov.by

Aleksandrs Lukašenko, kuru Eiropas Savienība atsakās atzīt par Baltkrievijas prezidentu uzskata, ka enerģētiķi var nodarboties ar kriptovalūtu ieguvi. Uzstājoties žurnālistu auditorijai pasākumā “Horizont” – republikas vadītājs visiem klātesošajiem atgādināja par bitkoina cenas pieaugumu.

Viņš uzskata, ka enerģētiķiem pārslēdzoties uz šo segmentu – var labi nopelnīt. BTC cena pašreiz ir kārtīgi pieaugusi, un, pēc visa spriežot, tāda tendence saglabāsies.

Lukašenko esot piedāvājuši atvērt maininga fermu Baltkrievijas AES teritorijā. Lēta elektroenerģija ļaušot iegūt kriptovalūtu ar peļņu. Pie šī jautājuma esot jāizstrādā un tikai pēc tam var uzsākt kripto ieguves uzņēmumu būvniecību netālu no elektrības avotiem.

Lukašenko:  “Jebkuras elektroenerģijas gadījumā var būvēt šīs fermas – kā viņi tās sauc, un štancēt šo valūtu [bitkoinu]”.
Lukašenko piedāvāja enerģētiķiem detalizēti izstrādāt šo jautājumu un ierasties pie viņa ar optimālāko piedāvājumu. Galarezultātā Baltkrievija var kļūt par vienu no pasaulē lielākajiem bitkoinu maineriem valstiska līmenī.

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top