Tehnoloģijas

LVM GEO piedāvā jaunas iespējas

LVM GEO piedāvā jaunas iespējas

LVM GEO karšu pārlūka lietotājiem ir pieejamas jaunas iespējas, kas ļauj dabā gājējiem ērtāk plānot savu atpūtu dabā, piemēram, doties pārgājienos vai velo braucienos, kā arī atzīmēt un saglabāt interesējošo pieturvietu savā viedierīcē.

Jaunā lietotnes funkcionalitāte sniedz iespēju atzīmēt noteiktus punktus, kā arī uzzīmēt līnijas un laukumus, izmērīt attālumus un eksportēt šo informāciju uz GPX, KMZ un KML formāta failiem, ko var atvērt LVM GEO Mobile lietotnē, kā arī citās viedierīču lietotnēs.

“Jaunajā LVM GEO pārlūka karšu versijā ir virkne gan mūsu pašu, gan mūsu lietotāju sen gaidītas funkcionalitātes, kas ļoti paplašina iespējas strādāt ar kartēm, tās analizēt, izmantot profesionālajām vajadzībām, kā arī plānot savus brīvdienu piedzīvojumus. Šo funkcionalitāti radīja mūsu LVM GEO izstrādes komanda mūsu iekšējā hakatona ietvaros, lai sniegtu jaunas iespējas tieši mūsu publiski pieejamo karšu lietotņu lietotājiem,” skaidro LVM Ģeotelpisko risinājumu projektu vadītāja Katrīna Amerika.

Jaunas iespējas atjaunotajā LVM GEO lietotnē

Atjaunotā LVM GEO lietotne sniedz jaunas iespējas, ko novērtēs ne tikai aktīvi dabā gājēji, bet arī dažādu nozaru profesionāļi. Līdzās iespējai dalīties ar kartes skata parametriem, lietotājs var arī izmantot dažādas koordinātu sistēmas, kas nodrošina meklēšanas, konvertēšanas un dalīšanās ar atrašanās vietu iespējamību. Dabā gājēji novērtēs iespēju paslēpt rīkus un pārskatīt plašāku karti, kā arī apskatīt LVM tūrisma objektu un vietu fotogrāfijas, turklāt, esot vēl pie datora, sagatavot kartes izdrukas laukuma priekšskatījumu. Lietotnē pieejami arī rīki karšu salīdzināšanai un sapludināšanai, kas ļauj fona kartes padarīt caurspīdīgas vai salikt divas kartes blakus un, velkot atdalošo līniju, tās salīdzināt.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top