OWN

Futbolists Maikls Ouens laidīs klajā tokenus OWN

OWN tokensBijušais futbola kluba “Liverpool” spēlētājs Maikls Ouens noslēdzis vienošanos ar Singapūras startup Global Crypto Offering Exchange (GCOX), kuras ietvaros tiks laisti klajā tokeni OWN, kas asociējas ar sportista vārdu. Par to raksta Bloomberg.

Pirmo OWN tokenu izlaide ieplānota nākamajā ceturksnī. Tos var izmantot atribūtikas iegādei un kā ziedojumus par labu sportistu izvēlētām organizācijām. Turklāt tokeni OWN tiks izmantoti treniņu centros un mācību programmās, ar kuru izveidi nodarbojas Ouens.

Iepriekš kļuvis zināms, ka savu kriptovalūtu PAC platformā gatavojas palaist bijušais filipīniešu bokseris Menijs Pakjao.

Blockchain startup GCOX piedāvā slavenībām savu digitālo valūtu izlaides pakalpojumus, kuras pēc tam var tikt izmantotas ekskluzīva satura apmaksai.  Organizatori apgalvo, ka ir izveidojuši “pirmo biržu pasaulē, kas palīdz slavenībām izveidot un organizēt savu kroptovalūtu sarakstu”.

Atgādināsim, ka 2017. gada novembrī ASV Vērtspapīru un biržu komisija paziņoja, ka slavenību dalība ICO kampaņu virzīšanā var būt likumpārkāpums. Resora reakcija uz jauno iniciatīvu pagaidām vēl nav zināma.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top