Videokartes

Nvidia vadītājs. Maineri atstājuši geimerus bez videokartēm

Nvidia kartes geimeriemNvidia vadītājs un dibinātājs Huans Žeņsjuns 26. martā intervijā TechCrunch paziņoja, ka kompānijai ir jāpalielina videokaršu ražošanas apjomi, lai risinātu to deficīta problēmu saistībā ar kriptovalūtu maininga apjoma pieaugumu.

Kalifornijas kompānijas Nvidia produkcija ir pieprasīta gan geimeru, gan arī maineru vidū, kuriem vajadzīgas skaitļošanas jaudas. Saskaņā ar Žeņsjuna teikto maininga pieaugums ir apgrūtinājis geimeriem piekļuvi Nvidia produktiem.

Tostarp viņš teica:

Mēs esam izpārdevuši tik daudz populāro produktu, ka geimeru nodrošināšana ar videokartēm ir nopietns izaicinājums. Mums jāražo daudz vairāk. Mums jātuvinās pieprasījuma līmenim, bet pagaidām esam tālu no tā. Tāpēc mums vienkārši jāturpina strādāt.

Žeņsjuns paskaidroja, ka kriptovalūtu popularitātes pieaugumu izraisījis to decentralizētais raksturs:

Runa ir par kriptovalūtas filozofiju, kas ļauj iegūt bonusus no sarežģītiem sadalītiem aprēķiniem. Piemēroti superdatori ir ļoti daudziem cilvēkiem visā pasaulē, tāpēc nav vienota spēka vai institūcijas, kas spēj kontrolēt šo valūtu.

Žeņsjuns atzīmēja, ka starp Nvidia klientiem maineri joprojām ir mazākumā.

Februārī intervijā izdevumam Barron viņš teica, ka “kriptovalūta nekur neaizies”. Tad Nvidia paziņoja, ka ieņēmumi no iekārtu pārdošanas maineriem ir pārspējuši sākotnēji cerētos.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top