Litecoin

Maineri masveidā atslēdzas no Litecoin tīkla

Maineri masveidā atslēdzas no Litecoin tīkla
Litecoin (LTC) tīkla hashrate joprojām samazinās straujā tempā. Tikai pēc augusta rezultātiem skaitļošanas jaudu, kas tiek izmantotas monētas ieguves, apjoms samazinājās par 30%.

Septembrī negatīvā tendence saglabājās – par ko liecina servisa Bitinfocharts dati. Hashrate samazinājās no 523 terahash sekundē (TH/s) līdz 295 TH/s.

 

Augusta sākumā notika tā dēvētais halvings – balvas samazināšana par bloka ieguvi LTC tīklā. Maineru atlīdzība tika samazināta divas reizes – no 25 līdz 12,5 LTC. Pirms halvinga Litecoin vērtība agresīvi pieauga, jo daudzi investori gaidīja, ka tirgū radīsies šī digitālā aktīva deficīts maininga ienesīguma samazināšanās dēļ.

Taču pēc augusta halvinga, gluži pretēji, monētas pieprasījums sāka kristies, kas izprovocēja tās vērtības sabrukumu. Šī apskata publikācijas brīdī Litecoin tika tirgots 69 $ līmenī,  kriptovalūtas tirgus kapitalizācija samazinājās līdz 4,376 mljrd. $.

Maineri masveidā pamet LTC tīklu, kas arī izraisīja tādu hashrate krišanos. Vai ar bitkoina halvingu, kas gaidāms nākamā gada maijā var notikt kas līdzīgs?

Bitkoina tīkla hashrate tagad turpina pieaugt, jo maininga ienesīgums pieaug līdz ar BTC kursu. Šonedēļ hashrate pietuvojās 100 exsahash sekundē (EH/s) un var sasniegt šo rādītāju jau tuvākajā laikā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top