Mainings

Maineri pievērsušies Kazahstānai

Maineri pievērsušies Kazahstānai
Kazahstānas sazarotā enerģētiskā infrastruktūra sāk piesaistīt mainerus. Par to žurnālistiem pastāstīja Pavlodaras apgabala vadītājs Bulats Bakauovs.
Saskaņā ar viņa datiem – lielās maininga kompānijas ir gatavas ieguldīt lielus līdzekļus kriptovalūtu ieguves uzņēmumu izveidē. Pavlodaras apgabala teritorijā pašreiz strādā vairākas maininga komandas.
Tās patērē līdz 59 MW elektroenerģijas mēnesī. Šis apjoms ievērojami pārsniedz summāro elektrības patēriņu tādā pilsētā – kā Ekibastuza. Šī apdzīvotā vieta kopā ar blakus esošajiem rūpniecības uzņēmumiem mēnesī patērē tikai 35 MW elektroenerģijas – uzsvēra Kazahstānas ierēdnis.
Tomēr valsts varas iestādes joprojām skeptiski raugās ne tikai uz mainingu, bet arī uz visu kriptovalūtu industriju. Tāpēc tās nesteidzas izsniegt investoriem atļaujas maininga uzņēmumu būvniecībai. Bakauovs atzīmēja, ka elektroenerģijas izmaksas Kazahstānā ir samērā nelielas, tāpēc maineriem ir izdevīgi nodarboties ar kriptovalūtu ieguvi tieši šajā reģionā.
Bet viņš uzskata, ka labāk investori būtu ieguldījuši rūpnīcu būvniecībā Pavlodaras apgabalā un citos valsts rajonos, lai radītu darba vietas un tiktu ražota visai lēta un kvalitatīva produkcija.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top