Bitcoin Cash

Vairums maineru atbalsta Kreiga Raita virzīto Bitcoin Cash versiju

Kā liecina analītiskā servisa CoinDance dati – 15. novembrī ieplānotā hardfork Bitcoin Cash (BCH) priekšvakarā liela daļa maineru atbalsta alternatīvu Bitcoin SV implementāciju.

Pavisam  Kreiga Raita reklamētajai Bitcoin SV novirzīti 64% hash jaudas

Pavisam  Kreiga Raita reklamētajai Bitcoin SV novirzīti 64% hash jaudas. Tradicionālā BCH implementācijai ar nosaukumu Bitcoin ABC šobrīd novirzīti tikai 18% hasrate.

Diagrammā tālāk redzams, ka Bitcoin SV atbalstošajiem pūliem CoinGeek, SVPool, BMG Pool, okminer un mempool pieder visai ievērojama daļa kopējā hasrate Bitcoin Cash (summāri vairāk nekā 70%).

hardfork Bitcoin Cash

nChain pārstāvji ir pārliecināti, ka Bitcoin SV 0.1.0 ir Satoši Nakamoto “patiesās vīzijas” realizācija, kurš bitkoinu aprakstīja kā elektronisko naudu. Starp šī klienta tehniskajiem parametriem var izdalīt limita palielināšanu par bloka lielumu no 32Mb līdz 128Mb, kā arī četru tā saukto Satoši opkodu implementāciju: OP_MUL, OP_INVERT, OP_LSHIFT un OP_RSHIFT.

Atzīmēsim, ka Bitcoin ABC un Bitcoin SV klienti nav savstarpēji saderīgi. Tātad 15. novembrī Bitcoin Cash ar lielu varbūtību sadalīsies divās konkurējošās ķēdēs.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top