Mainings

Maineru ražotāji sašutuši Ethereum Foundation iniciatīvas dēļ

Maineru ražotājs Linzhi kritizējis Ethereum izstrādātāju nodomu realizēt risinājumu ProgPoW

Maineru ražotājs Linzhi kritizējis Ethereum izstrādātāju nodomu realizēt risinājumu ProgPoW, kas bloķē ASIC mainerus.

Iespēju atjaunināt Ethereum kodu bāzi ar ProgPoW aktivizāciju izstrādātāji apsprieda pagājušajā piektdienā. Ja priekšlikums tiks pieņemts, tad ASIC maineru ietekme tiks ierobežota, bet ETH ieguve turpmāk tiks realizēta ar tradicionālākām iekārtām – tādām kā videokartes.

Pēc Linzhi pārstāvju teiktā – kompānijā bija “šokēti” par šo iniciatīvu:

“Mēs uzskatām, ka patvaļīgas noteikuma izmaiņas ir nepieņemamas, pieprasot skaidrus un visiem vienādus vadošos principus, kādi nosakāmi visiem iekārtu ražotājiem”, – raksta Ķīnas kompānijas pārstāvji.

Pašreiz Linzhi izstrādā inovatīvu čipu maininga algoritmam Ethash. Tā izveidei kompānija jau ir iztērējusi 4 milj. $, un Linzhi ir pārliecināti, ka uz šo čipu bāzes maineri pēc saviem parametriem pārspēs visas tirgū esošās ASIC ierīces, kas paredzētas Ethereum.

Linzhi pārstāvis Volfgangs Sprauls paziņojis par izstrādātāju nodomu izpētīt iespēju radīt ar risinājumu ProgPoW saderīgas ASIC ierīces.

Saistībā ar nesenajām Linzhi adresētajām apsūdzībām par “uzbrukumu 51%” Ethereum Classic tīklam – Sprauls tās nosaucis par “pilnīgi nepamatotām”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top