Mainings

Maininga aplikācijas ir pieejamas lejupielādei Google Play Store, neraugoties uz aizliegumu

 

Maininga aplikācijas ir pieejamas lejupielādei Google Play Store, neraugoties uz aizliegumu

2018. g. jūlijā  Google ieviesa aizliegumu veikalā Play Store publicēt kriptovalūtu maininga aplikācijas mobilajām ierīcēm. Tomēr, neskatoties uz ierobežojumiem, dažas tamlīdzīgas lietotnes katalogā joprojām ir izvietotas.

Pirms mēneša Google atjaunoja lietotņu publicēšanas politiku veikalā Play Store, aizliedzot katalogā izvietot kriptovalūtu ieguves programmas ar mobilo ierīču procesoriem, kā arī ICO virzīšanas, kriptovalūtu maku un treidinga padomu lietotnes. Kompānija atvēlēja izstrādātājiem vienu mēnesi, lai mainītu sadarbības principus ar Google vai dzēstu lietotnes veikalā.

Aptuveni pirms divām nedēļām tika noskaidrots, ka, neraugoties uz aizliegumu, daudzas lietotnes ar iespēju mainot kriptovalūtas viedtālrunī – tādas kā MinerGate, AA Miner un Free BCH Mine – līdz pat šim ir pieejamas lejupielādei. Acīm redzot izstrādātāji ir informējuši Google par izmaiņu ieviešanu un maininga funkciju atslēgšanu saskaņā ar Google jaunajām prasībām – tomēr nav dzēsuši kriptovalūtu maininga lietotnes mobilajām ierīcēm.

Tostarp līdz ar pārējām maininga lietotnēm Play Store joprojām pieejamas ir arī NeoNeonMiner, Crypto Miner PRO, Pickaxe Miner, Pocket Miner un Bitcoin Miner.

Google aizliegums tika paziņots uzreiz pēc tam, kad kompānija Apple ieviesa analogus ierobežojumus AppStore. Saskaņā ar kompāniju paziņojumu – šie ierobežojumi vērsti uz lietotāju viedtālruņu aizsardzību no ļaunprātīgu programmu vai nelikumīgu skriptu lejupielādes, kas izraisa mobilo telefonu akumulatoru un procesoru strauju nolietošanos.

Atgādinām, ka maija beigās tika konstatēta jauna ļaunprogrammatūra “mshelper” kriptovalūtas Monero mainingam ar Apple ierīcēm.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top