Mainings

Kriptovalūtu maininga ferma kapenēs (Video)

Nelegālais kriptovalūtu mainings Kīnā

Ķīnas varas iestādes atklāja maininga fermu, kas strādāja ar zagtu elektrību un saskaņā ar vietējā izdevuma Beijing News informāciju – kripto fermas īpašnieki iekārtas bija izvietojuši divās pamestās apbedījumu vietās netālu no Dacinas pilsētas.

Kriptovalūtu maineru galvenās izmaksas ir elektrība un no tās ir bieži atkarīgs – vai monētu ieguve būs izdevīga vai nē. Tādēļ maineri nolemj zagt elektroenerģiju, lai varētu mainot būtībā par velti. Tādā gadījumā viņiem absolūti nav svarīgs kriptovalūtas kurss, maininga sarežģītība vai citi parametri. Monētu ieguve faktiski vienmēr nodrošinās ienākumus. Jautājums tikai par to – cik ilgi turpināsies tamlīdzīga aktivitāte, un kad vietējās elektroapgādes kompānijas pamanīs zudumus.

Nelikumīgais mainings Ķīnā

Policija nolēma pārmeklēt teritoriju pēc tam, kad vietējā naftas kompānija bija sūdzējusies par neizskaidrojamām elektroenerģijas noplūdēm. Pēc kāda laika un neilgiem izrakumiem policija  atrada telpu ar maininga iekārtām, kas atradās blakus zemes uzbērumiem. Tas viss izskatās tā.

Video par mainingu kapenēs

 

Protams, ka līdz ar to maineru kriptovalūtu ieguve beidzās. Pēc šīs ziņas klajā nākšanas viņi ta arī neieradās pakaļ iekārtām.

Un tas nav pirmais resursu nelikumīgas izmantošanas gadījums kriptovalūtu ieguvei apkaimē. Neilgi pirms tam policija atklāja 54 maininga iekārtas telpās zem suņu voljēriem Heilundzjanas provincē. Tas nozīmē, ka kriptovalūtu cienītājiem ar fantāziju un maskēšanās prasmēm viss ir kārtībā.

 

Ķīna ir pasaulē galvenais bitkoina ieguves centrs. Pašlaik četri galvenie BTC pūli veido 56,6 procentus no vesela tīkla ajudas – turklāt tie visi ir Ķīnas pūli. Jaudu sadalījums redzams tālāk grafikā.

BTC pūli veido 56,6 procentus no vesela tīkla hashrate

Jaudu sadalījums starp bitkoina pūliem

Pievērsiet uzmanību, ka 4,5 procentus tīkla veido Binance maininga pūls. Kriptovalūtu biržas pūls ir paredzēts tikai bitkoina ieguvei, turklāt līdz 31. maijam, ieskaitot, tas neiekasēja komisijas maksas no maineriem. Platforma tika palaista 27. aprīlī, proti – tā pastāv tikai nedaudz ilgāk par mēnesi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top