Mainings

Maininga gigants Bitmain atklāj kur tiks būvēts datu centrs Teksasā

Teksasas štata provinces pilsētiņā tiek uzsākts daudzmiljonu projekts – kompānijas Bitmain viena no pasaulē lielākajiem maininga centriem būvniecība. Datu centrs tiks palaists netālu no gada sākumā slēgtās elektrostacijas.

Kas to būtu domājis, ka mainings būs galvenais, kas Amerikas bijušo ogļraču pilsētiņu atkal padarīs diženu? Tieši tas tagad notiek Rokdeilā, Teksasas štatā. Nelielā Teksasas pilsētiņa, kurā dzīvo 5861 iedzīvotājs, ir pārdzīvojusi ekonomiskas problēmas pēc ogļu elektrostacijas slēgšanas janvārī. Pašlaik, saskaņā ar Business Wire and KXAN datiem, Ķīnas ASIC čipu ražotājs Bitmain ir ieplānojis atvērt Rokdeilā kriptovalūtas ieguves centru blakus elektrostacijai Sandow, kas tika slēgta šā gada sākumā. Objekta būvniecība jau ir sākusies, un Bitmain plāno palaist DAC 2019. g. sākumā.

Vietējais Tirdzniecības palātas priekšsēdētājs Rebekka Vaskes uzskata, ka “Bitmain DAC atvēršana atdzīvinās šo reģionu, radīs daudzas darba vietas, piesaistīs jaunus namīpašniekus un palielinās vietējo nodokļu bāzi”.

Rokdeila nav pirmā Bitmain lokācija ASV. Pirms tam šogad viņi atklāja 1850 kvadrātmetru lielas platības objektu Silīcija ielejā, un pašlaik veic personāla atlasi Arizonā un divās nelielās pilsētiņās Vašingtonā. Bitmain gatavojas arī atvērt maininga filiāli Kanādā.

Atgādinām, ka pavasarī Bitmain atvēra savu servisa centru Irkutskā, un pašlaik ievieš savu jauno izstrādi – monitoringa sistēmu AntMonitor kompānijas BitBaza Krievijas maininga fermu darbībā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top