Mainings

Maininga ierīču pieprasījuma samazināšanās – tas ir normāli

AMD mining

Pagājušajā nedēļā Nvidia pirmoreiz atklāja ienākumu apmēru no ierīču pārdošanas maineriem. Pirmajos trīs mēnešos kompānija ar kriptovalūtas ieguves ierīču pārdošanu nopelnīja 289 miljonus dolāru. Kā pavēstījuši darbinieki, tuvākajā laikā pārdošanas apjomi samazināsies. CCN analītiķi uzskata, ka tas notiek jau tagad – kopš gada sākuma maininga ierīču pieprasījums ir samazinājies divas reizes.

Pēc kriptovalūtas cenas krituma 2017. gada beigās ir mazinājusies interese par mainingu – kriptovalūtas ieguve vairs nav tik ienesīga, kā pagājušā gada pēdējos mēnešos.

Nvidia un AMD – pasaulē lielākie videokaršu ražotāji – plāno koncentrēties uz ierīču pārdošanu geimeriem, nevis maineriem. Kompānijas ir vienisprātis, ka kriptovalūtu ieguves iekārtu pieprasījums samazināsies par divām trešdaļām. Atšķirība ir tā, ka AMD prognozē kritumu otrajā ceturksnī, bet Nvidia – trešajā.

Tajā pašā laikā abu kompāniju ģenerāldirektori tirgus lejupslīdē nesaskata neko sliktu.
Acīmredzams, ka grafisko procesoru ražotāji ir atzinuši kriptovalūtu un maineru pastāvēšanu, tomēr neplāno veikt likmes šai nozarē un palielināt tai videokaršu ražošanu.

Martā kompānijas Fundstrat analītiķi aprēķināja, ka peļņa no maininga tikai par 6 procentiem pārsniedz izmaksas. Iemesls tam bija kriptovalūtu kursa kritums.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top