Mainings

Pētījums: līdz 70% maininga pūlu ir koncentrēti Ķīnā un ASV

Saskaņā ar pēdējiem datiem – lauvas tiesa maininga jaudu ir koncentrētas Ķīnas un ASV teritorijā.
Par to teikts analītiķa Stīvena Perrenoda publicētajā pētījumā resursā Medium. Eksperts tajā uzsver, ka līderu pirmajā trijniekā starp reģioniem pēc maininga pūlu darbības mērogiem ir iekļuvušas ASV, Ķīna un Honkonga.
Šajās teritorijās koncentrētas līdz 70% no visām maininga komandām. Turklāt Ķīna šajā sarakstā ir absolūta līdere, jo šīs valsts teritorijā maineri iegūst līdz pusei visa kriptovalūtu gada apjoma.

maininga pūlu ir koncentrēti Ķīnā un ASV

Ķīnas maineri bez bitkoina izvēlas iegūt arī Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash, Zcash, Bitcoin SV, Monero un Dash. Jāatzīmē, ka kriptovalūtu ieguves mērogi Ķīnā joprojām pieaug – neraugoties uz valsts varas iestāžu represīvo politiku attiecībā pret maininga industriju.
Pats galvenais faktors, kas piesaista mainerus Ķīnā, ir elektroenerģijas zemās izmaksas. Lietus sezonā elektrības tarifi vietējā tirgū samazinās vēl vairāk – tieši šajā periodā arī tiek fiksēta krasa pūlu aktivizācija, kas iegūst kriptovalūtu.

Ķīnas maineri bez bitkoina izvēlas iegūt arī Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash, Zcash, Bitcoin SV, Monero un Dash

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top