Visas ziņas

Maininga pūls BTCC tiek slēgts. Kas noticis?

 

Maininga pūls BTCC tiek slēgts

BTCCPool paziņojis par savu “beztermiņa” slēgšanu 30. novembrī. Pūls, kas ir Honkongas kripto biržas BTCC (iepriekš BTCChina) maininga zars, tika atvērts 2014. gadā, bet nekad nav bijis nopietns konkurents tādiem gigantiem – kā Bitmain Antpool. Paziņojums tika apstiprināts 6. novembrī, tomēr pārstāvji nevēlējās stāstīt par tāda lēmuma iemesliem.

Šodien mēs ar nožēlu paziņojam, ka sakarā ar korekcijām kompānijas struktūrā pūls BTCC atslēgs visus maininga rāmjus 15. novembrī, bet no 30. novembra pārtrauks darbību uz nenoteiktu laiku.

Pārstāvji nepaskaidro, par kādām “korekcijām” ir runa, tomēr ir pamats šādu soli saistīt ar sarežģīto situāciju bitkoina maininga nozarē. No otras puses – kompānija it kā liek saprast, ka tas nav galīgais lēmums, un pēc kāda laika pūls atsāks darbību. Kompānijas paziņojumā teikts:

Mēs esam pārliecināti, ka kripto aktīvi un visa bitkoina pārstāvētā blockchain industrija turpinās attīstīsies un pilnveidoties. […] un kaut kad mēs atkal redzēsimies!

Jūnijā BTCC pastāstīja par plāniem pārdot 49 procentus kompānijas BTCCPool akciju Value Convergence Holdings. Saskaņā ar informāciju – darījumam bija jāatnes kompānijai 18 miljonus. Kopš tā laika nav bijušas nekādas ziņas saistībā ar šo jautājumu.

Kamēr Bitmain cīnās ar informācijas druskām par savu finansiālo situāciju, BitFury publicējusi detalizētu preses relīzi par lielu finansējuma piesaistes raundu 80 miljonu dolāru apmērā no Āzijas un Eiropas investoriem. Klīst arī baumas, ka kompānija plāno organizēt IPO. Viceprezidents Džordžs Kikvadze paziņoja:

Privāta pārdošana ļaus mums pāriet principiāli jaunā līmenī, paplašinās finanšu un stratēģiskās iespējas. Tādējādi mēs varēsim pāriet jaunā attīstības fāzē atkarībā no tirgus nobriešanas […].

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top