Mainings

Maininga videokaršu pieprasījuma samazināšanās izraisījusi problēmas Nvidia

NVIDIA mainigs

Pēc straujā pieauguma 2017. gadā kriptovalūtu tirgus piedzīvo lejupslīdi. Šis process ir skāris ne tikai investīcijas digitālajās valūtās, bet arī nopietni ietekmējis citas nozares. Viena no tām – videokaršu ražošanas industrija, kas pērn priecājās par paaugstinātu pieprasījumu.

Uzstājoties konferencē Computex 2018, kas nesen notika Ķīnā, Nvidia vadītājs Huans Žeņsjuns paziņoja, ka kompānija “ilgu laiku” neražos jaunus videokaršu modeļus.

Šis lēmums saistīts ar pieprasījuma samazināšanos. Vispirms jau runa ir par maineru un geimeru vidū populāro saimi GeForce 10 Series. Turklāt tiek ziņots, ka kāds no  Nvidia Āzijas partneriem ir atdevis atpakaļ kompānijai 300 000 videokartes.

Tādēļ Nvidia ir saskārusies ar grūtībām produkcijas inventarizācijā. Tā neuzsāks jaunu līniju, kamēr neizpārdos videokaršu krājumus – daļa no tiem saražoti pirms diviem gadiem.

Maininga buma fonā 2017. gadā videokaršu GeForce 10 Series saime iekaroja milzīgu popularitāti – vispirms jau ZEC un citu altkoinu maineru vidū. Rezultātā geimeri saskārās ar šo komponentu deficītu. Turklāt daudzi dīleri, izmantojot ažiotāžu, paaugstināja cenas.

Kompānijas pārstāvji uzskata, ka maininga kritums un cenu videokaršu cenu samazināšanās būs pamanāma pēc 2018. gada trešā ceturkšņa. Nvidia viceprezidents un finanšu direktors Kolets Kress saka:

Pieprasījums kriptovalūtu tirgū ir pārspējis mūsu cerības. Šajā ceturksnī ar maininga aparatūras pārdošanu mēs nopelnījām vairāk nekā iepriekšējā… Pirmajā vietā mums joprojām ir galvenā auditorija geimeri, jo kriptovalūtas, visticamāk, saglabās volatilitāti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top