Videokartes

Maininga videokartes tiek izslēgtas no Nvidia prioritārajiem virzieniem

 

Maininga videokartes tiek izslēgtas no Nvidia prioritārajiem virzieniem

Vadošais videokaršu un čipu ražotājs Nvidia paziņojis par savu lēmumu vairs neorientēties uz  kriptovalūtu industriju – kā galveno iemeslu minot zemo ienesīgumu, ko tai dod šis virziens. Par to raksta CCN.

Nvidia finanšu direktore Koletta Kresa tostarp atzīmējusi, ka līdz 2018. gada beigām kompānija negaida pārdošanas apjoma pieaugumu šai segmentā.

“Mēs sagaidījām, ka peļņa no ar kriptovalūtām saistītiem produktiem samazināsies aptuveni līdz 100 milj. $, bet realitātē tā kritās līdz 18 milj. $. Turpmāk ieņēmumi no šī virziena būs nenozīmīgi”, – teica viņa.

Nvidia izpilddirektors (CEO) Huans Žeņcjuņs arī atzīmējis, ka uz mainingu orientētu čipu, kurus ražo kompānija, ienesīgums pastāvīgi samazinās kriptovalūtu tirgus krituma dēļ. Tajā pašā laikā Nvidia galvenais bizness parāda pārliecinošus rezultātus.

Tātad otrajā ceturksnī Nvidia pārdošanas apjoms spēļu virzienā pieauga par 52% līdz 1,8 mljrd. $, bet peļņa no datu centriem pieauga par 83% līdz 760 milj. $.

Atgādinām – Nvidia nesenajā finanšu pārskatā tika ziņots, ka kompānijas ienākumi no grafisko procesoru (GPU) pārdošanas otrajā ceturksnī bija 2,66 mljrd. $. Neraugoties uz to, ka šis skaitlis ir par 70% lielāks nekā analogā pērnā gada periodā, salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni – šis rādījās bija par 4% mazāks.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top