Visas ziņas

Makafī piedāvā palīdzību Kubas kriptovalūtas plānu realizēšanai

Kuba izskata iespēju laist klajā savu kriptovalūtu, par ko pozitīvi izsakās – Džons Makafī. Datorprogrammētājs un potenciālais ASV prezidents pašlaik slēpjas Havannā un slavē Kubas valdības lēmumu, piedāvājot savu palīdzību.

“Kuba plāno izmantot kriptovalūtu, lai novērstu apmēram 63 gadus ilgušo ekonomisko stagnāciju, ko ASV valdība bija nepārprotami uzspiedusi 14 miljoniem kubiešu. Visbeidzot – liela mēroga kriptovalūtas pielietojuma iespējamība pasaulē. Ja Kuba vēlas manu palīdzību, es esmu šeit.”

Saskaņā ar Reuters ziņojumu, ekonomikas ministrs Aleksandro Gils Fernandess (Alejandro Gil Fernandez) izteicās sekojoši attiecībā uz Kubas plānu izmantot kriptovalūtu:

“Mēs pētām kriptovalūtas iespējamo izmantošanu … mūsu nacionālajos un starptautiskajos komercdarījumos, un mēs pie tā strādājam kopā ar akadēmiķiem.”

Makafī, šķiet, atrodas septītajā debesīs no domas par kriptovalūtas projektu, kas apdraud Amerikas Savienoto Valstu noteikumus, katra melnajā sarakstā iekļautā valsts, kas izmanto digitālo valūtu, palielinās iespējamību, ka „drakoniskās sankcijas” tiks integrētas starptautiskā mērogā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top