Visas ziņas

Mākslīgais intelekts iemācījies dot “stila” padomus

Mākslīgais intelekts iemācījies dot “stila” padomus

Kompānija Amazon prezentējusi jaunu funkciju ar nosaukumu StyleSnap, kas ļauj lietotājiem lejupielādēt apģērbu fotoattēlus, lai saņemtu ieteikumus par līdzīgām precēm, pateicoties mākslīgā intelekta tehnoloģijai.

StyleSnap ņem vērā ne tikai preču veidu, bet arī citus aspektus – zīmolu, cenu segmentu un lietotāju komentārus. Kompānija to paziņojusi konferences Mars ietvaros, kas pirms pāris dienām noslēdzās Lasvegasā.

Jauno funkciju var aktivizēt, nospiežot kameras ikonu Amazon lietotnes labajā augšējā stūrī. Pēc tam lietotāji var lejupielādēt fotoattēlu vai stila tēla ekrānuzņēmumu.

Amazon atpazīst produktus fotoattēlā, izmantojot tā saukto “mašīnas redzi” un MI sistēmu, pamatojoties uz dziļu izpēti, neatkarīgi no ierīces iestatījumiem. Visi priekšmeti arī tiek klasificēti pa kategorijām, piemēram, “flaneļa krekli”.

Amazon MI darbojas uz simtiem modes preču bāzes. Tas izdarīts tādēļ, lai nejauktu līdzīgas preces. Sistēma strādā vairākos līmeņos – sākot no krāsu un rakstu atpazīšanas, un beidzot ar sarežģītākiem konceptiem.

StyleSnap radīts, lai pircējiem būtu vieglāk meklēt preces, kā arī tādēļ, lai palīdzētu “modes influenceriem paplašināt viņu kopienas”. Amazon arī piebilst, ka influenceri varēs saņemt komisijas maksu par pirkumiem, kurus veikt viņi iedvesmojuši citus lietotājus.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top