Visas ziņas

Mākslīgais intelekts uzrakstījis scenāriju multiplikācijas filmai

Blogeris un žurnālists Gregori Ostins Makkonels pamēģinājis radīt īsmetrāžas multiplikācijas filmu, izmantojot mākslīgo intelektu.

Šai nolūkā Makkonels izmantojis atklātās platformas Botnik mākslīgo intelektu, kur lejupielādējis vairākas vispopulārākās grāmatas un stāstus – sēriju par Hariju Poteru, “Zvaigžņu karu” scenāriju un Stīvena Kinga romānus.

Kad dators bija izanalizējis tekstus, tas izdeva savu stāstu, kuru blogeris pārvērta īsmetrāžas 3D multiplikācijas filmā. Tās izveidei Makkonels izmantoja programmu Plotagon. Pēc blogera sacītā – viņš izvēlējās randomaizera funkciju, kad radīja visus personāžus, tādējādi skatītāji varēs gūt “patiešām datorizēti ģenerētu pieredzi”.

Tāpat kā citi radošie produkti, kurus mākslīgais intelekts radījis tā mūsdienīgā veidā, multiplikācijas filma sanākusi smieklīga un muļķīga. Zinātniskās fantastikas īsfilma stāsta par nākotni, kurā pastāv Kosmosa kuģa diena – katru gadu par godu svētkiem trīs cilvēki dodas kosmosā. Multfilmas galvenais varonis piesakās par brīvprātīgo, un tas izraisa konfliktu ar citiem, kuri vēlas aizlidot uz neizpētītām pasaulēm. Bez dīvainās leksikas un runas modeļu atkārtošanas – īsfilmā specifiski apietas ar laiku, bet starp varoņiem ir runājošs galds-tiesnesis un meitenīte, kura virs pidžamas nēsā spartiešu bruņas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top