Malta AI & Blockchain samits 2019

Ir zināmi Malta A.I. & Blockchain samita balvu nominanti

Ir zināmi Malta A.I. & Blockchain samita balvu nominanti
Ir atklāti AIBC apbalvošanas ceremonijas nominanti. Ceremonija notiks samita pirmajā vakarā 23. maijā Sentdžuliānā, Hilton viesnīcā.

7 tiesnešu žūrijai bija jāizskata liels pieteikumu skaits un jāpieņem lēmums par nominantu izvēli pēc pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām 7. maijā.

“Līdztekus lieliskajai biznesa kontaktu veidošanas iespējai, šajā vakarā nozares līderiem būs iespēja atzīmēt savus panākumus un baudīt atzinību. Uzmanības centrā būs intriģējošāko un radošāko tehnoloģiju projektu pārstāvji, kuriem ir izdevies izaicināt un mainīt tradicionālo tehnoloģiju lomu, un, kuri nākotnē mainīs tehnoloģiju nozari, ”norādīja Maltas AI& Blockchain samita dibinātājs un izpilddirektors Emans Pulis.

Šīs ceremonijas galvenie viesi būs Austrijas hercogs Hābsburgs, Toskānas princis, Jeruzalemes Svētā Jāņa Suverēnā Hospitāliešu ordeņa princis un Maltas Bruņinieki. Hābsburgs darbojas vairāku uzņēmumu un organizāciju valdēs, kā arī vada Miera uzturēšanas asociāciju Vīnē. Kompānija AIBC kā savu goda viesi apbalvošanas ceremonijā ir arī uzaicinājusi uzņēmuma Mattereum izpilddirektoru Vinaju Guptu. Mattereum ir juridiski īstenojamu viedo līgumu nodrošinātājs.

Kopumā ir prognozēts, ka samitā Sentdžuliānā piedalīsies 5000 delegāti, 700 investori, 300 izstādes dalībnieki un 100 jauno uzņēmumu pārstāvji. Savukārt, ekskluzīvais apbalvošanas vakariņu pasākums ir paredzēts tikai 400 viesiem un vietas pie galdiņiem pasākumā var iegādāties kompānijas AIBC mājaslapā.

Balvas tiks piešķirtas nominētajiem uzņēmumiem par izcilākajiem sasniegumiem šādās kategorijās:

  • Sociālā ietekme (Solarcoin Blockchan 4 Humanity, Giveth.io, Project Freedom)
  • Lietu internets (Navigato, Genuino Blockchain Technologies S.R.L., ProximaX Identity)
  • Blokķēdes tehnoloģija un mākslīgais internets mākslas jomā(Derek Mason Art, Drawing Operations & Omnia per Omnia, ArtSquare.IO)
  • Pieņemšanas vēstnieks (Salamantex GmbH, Europechain, Hydro)
  • Blockchain & A.I. influenceris (Bitcoin.com, BTC TV, Team Blockchain)
  • Mēdiji (Crypto Briefing, ICO HOLDER, AtoZ Markets)
  • Revolucionāristi (Holochain, Bitcoin.com, Amon Tech)

Vakara noslēgumā ir paredzēts labdarības līdzekļu vākšanas pasākums ar Nelijas Bakšht un Dereka Meisona izsolītajiem mākslas darbiem. Iegūtie līdzekļi ir paredzēti Kilimandžaro Izaicinājuma pasākumam. 2018. gada pasākumā tika saziedoti 110,000 eiro, lai Etiopijā pabeigtu bērnu invalīdu centra būvniecību. Malta AI & Blockchain samits ir nozīmīgs pasākums visiem, kurus interesē blokķēdes tehnoloģija, mākslīgais intelekts, kvantu tehnoloģija, Lielo datu tehnoloģija un Lietu internets, tāpēc šo pasākumu nevajadzētu palaist garām.

Info: www.maltablockchainsummit.com

Kilimandžaro Izaicinājuma pasākumam

Maltas Kilimandžāro Izaicinājuma komanda 2018. gadā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top