Malta AI & Blockchain samits 2019

Malta A.I. & Blockchain samits 2019 – noslēdzies

 

Malta AI sUMMIT 2019

Apmeklētība pārsniedz gaidīto

Maltas A.I. & Blockchain samits ir nostiprinājis savas pozīcijas, kā pasaules nozīmīgākais pasākums A.I., blokķēdes, kriptovalūtas un citu jauno tehnoloģiju nozarēs.  Divu dienu pasākumā piedalījās 5,500 apmeklētāji, 150 izstādes dalībnieki un 100 jaunie  uzņēmumi, šo konverģējošo nozaru galvenie pārstāvji, lai apspriestu jauno tehnoloģiju nākotnes attīstību.

Pēc kriptoziemas atkušņa pavasara pasākumā runātāji uzstājās ar nozīmīgām tēmām un piedalījās paneļdiskusijās par sektora biznesa iespējām. Pasākuma galvenie runātāji bija Broks Pīrss (Brock Pierce), Bens Gērcels (Ben Goertzel), Lerijs Sangers (Larry Sanger), Patriks Čans (Patrick Chang) un Noels Šārkijs (Noel Sharkey). Savukārt, Rodžers Vers un Tons

Maltas premjerministrs Džozefs Maskats

Vejs

piedalījās diskusijā – Bitkoins pret Bitcoin Cash.

Konferencē elites pārstāvji piesaistīja pasākuma dalībnieku uzmanību ar paneļdiskusijām,  nozīmīgām tēmām un tā sauktajām ‘sarunām pie kamīna’, apspriežot nozarei būtiskus jautājumus. Pasākuma ievērojamākie runātāji bija Noels Šārkijs (Noel Sharkey) un Bobijs Lī (Bobby Lee), kuri empātiski atbalstīja bitkoinus, uzsverot, ka  to vērtība sasniegs miljons dolārus.

Maltas premjerministrs Džozefs Maskats ( Joseph Muscat) arī atbalstīja šo samitu, savā runā izsakot valdības atbalstu nozarei.

Emans Pulis, Maltas A.I. & Blockchain samita dibinātājs un SiGMA grupas vadītājs, izteica savu viedokli par jauno tehnoloģiju nozari:

“Mēs virzāmies uz attīstību, mums ir izdevies apvienot nozares ievērojamākos pārstāvjus Maltā, veicinot tehnoloģijas ekosistēmas izaugsmi un atbalstot šīs valsts ekonomikas attīstību. Ir daudz stimulu, lai A.I. un Blockchain uzņēmumi pārceltos uz Maltu, līdz ar to šis samits ir vislieliskākā iespēja apvienot visus nozares pārstāvjus. Varētu teikt, ka šajā gadā šis ir visnozīmīgākais pasaules mēroga pasākums.”

Nākošais Malta A.I. & Blockchain samits norisināsies 2019. gadā no 7. – 8. novembrim.

Malta A.I. & Blockchain samits 2019 (23.-24. maijs, Hilton viesnīcas konferenču zāle, Sentdžuliāna – Malta)

Galvenie notikumi:

A.I. jauno uzņēmumu sesijas balva

  • Pasaules pirmā cilvēkresursu investīciju platforma Pynk.io ieguva A.I. jauno uzņēmumu sesijas balvu – vērtīgu pakalpojumu atbalstu no sadarbības zīmoliem.
  • A.I. & Blockchain balvas

Zvaigžņotu lampas gaismu apspīdētā zālē, viesiem baudot gardu maltīti, balvu pasniegšanas ceremoniju vadīja uzņēmuma SIGMA galvenais atbilstības speciālists Riks Godards (Rick Goddard).

Balvas ieguva šādas nominācijas:

  • Sociālās ietekmes grupa 2019 – Solarcoin;2019. gada Lietu internets – Navigato;
  • Blockchain & A.I. mākslas balva 2019 – ArtSquare.io;
  • Vēstnieks – Europechain.
  • Gada Blockchain and A.I. influenceris – Bitcoin.com;
  • Gada mēdiju pārstāvis – Crypto Briefing;
  • Gada mārketinga kampaņa – G8C – GanaEight Coin
  • Gada revolucionārais uzņēmums – Holochain.

A.I. & Blockchain balvu pasniegšanas pasākuma beigu daļā notika izsole, kurā tika saziedoti €18,800 vairākiem labdarības mērķiem,  galvenie izsoles pasākuma pārstāvji bija Broks Pīrss (Brock Pierce), Endijs Džounss (Andy Jones), Karams Šrofs (Khurram Shroff), Evans Lutra (Evan Luthra) un Dons Džajamaha (Don Jayamaha).

Mākslas darbu izsolē Sigma fonds – jaunizveidota labdarības organizācija, kas ir SiGMA grupas aizbildniecībā, ieguva ievērojamu naudas summu.

Maltas Sammits

Blockchain pasākuma sacensības

15 blokķēdes tehnoloģijas kompānijas piedalījās sacensībās sadarbībā ar Gojoy.com.

Labākie nozīmīgu pārstāvju izteikumi konferencē:

 Bobijs Lī (Bobby Lee) – BTCC izpilddirektors
“Es patiešām uzskatu, ka bitkoins pastāvēs, turaties pie šīs valūtas, jo jums būs izdevīgi to pārdot, kad tie sasniegs miljons dolāru vērtību.”

Rodžers Vers (Roger Ver) – Angel Investor
“Kopējie ienākumi uz vienu iedzīvotāju ir ievērojami lielāki valstīs ar ekonomisko brīvību – rādītāji pieaug, paredzamais vidējais mūža ilgums ir pieaudzis, sarūk bezdarbnieku skaits un arvien mazāk bērnu mirst dzemdībās. Lai būtu iespējams turēties pie šādiem mērķiem, bitkoins un digitālā valūta ir vislabākie rīki, kādus pasaule jebkad ir pieredzējusi.”

Lerijs Sangers (Larry Sanger) –Wikipedia līdzdibinātājs
“Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc blokķēde ir kļuvusi populāra, ir iespēja pārvaldīt datus un veicināt savstarpēju sadarbību.”

Bens Gērcels (Ben Goertzel) – SingularityNet izpilddirektors
“Ir pilnīgi skaidrs, ka nākamo 20 līdz 40 gadu laikā darbu veikšanai vairs nebūs nepieciešami cilvēkresursi, preces un pakalpojumus nodrošinās Al un roboti. Tas varētu šķist sarežģīti, taču šajā ziņā varēs būt noderīga blokķēdes tehnoloģija un viedie līgumi, lai izveidotu jaunas sistēmas, kas mainītu ekonomiku un nodarbinātības jomu.”

Tons Vejs (Tone Vays) – bitkoinu/blokķēdes pētnieks
“Tas, ka vēl neesmu izmantojis Lightning Network pierāda to, ka tas absolūti nav nepieciešams. Ja BTC Cash būtu tik daudz transakciju kā BTC, to darījumu maksas būtu augstākas!”

Finanšu pakalpojumu, digitālā ekonomikas un inovācijas ministrs Silvo Šembri (Silvio Schembri) “Ir būtisks daudzveidīgu talantu kopums, lai izvirzītu mūsu valsti inovāciju un tehnoloģiju jomas priekšplānā – Malta ir atkal un atkal pierādījusi, ka valsts lielums nav svarīgs.

God. Džozefs Maskats (Joseph Muscat), Maltas premjerministrs  “Būtu svarīgi, lai arī citas valstis apgūtu šo tehnoloģiju.”

Mājaslapa www.maltablockchainsummit.com

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top