Malta AI & Blockchain samits 2019

Malta AI & Blockchain samitā tiks piedāvāti 100 bezmaksas izstāžu stendi jaunajiem uzņēmumiem

Pirmais Malta AI & Blockchain samits 2018. gada novembrī bija ļoti veiksmīgs – pasākumu apmeklēja ap 8500 cilvēku. Šajā gadā samita organizatoru komanda rīkos nākošo pasākumu. Lai atbalstītu jaunos uzņēmumus, tiks piedāvāti 100 bezmaksas izstāžu stendi.

Malta AI & Blockchain samits

2019. gada maijā tiek organizēts otrais augsta līmeņa Malta AI & Blockchain samits (AIBC). Ir paredzēts rīkot otru šāda veida pasākumu, jo 2018. gada novembrī organizētais samits bija ļoti veiksmīgs, kurā piedalījās Skots Storneta, Džons Makafī, brāļi Vinklevosi un robots Sofija.
Lai atbalstītu jaunizveidotos uzņēmumus, AIBC piedāvās ap 100 bezmaksas izstāžu stendus. Jaunie uzņēmumi sīvā konkurencē var iegūt piedāvājumā bezmaksas izstāžu stendu, kā arī bezmaksas dalību samitā un tīklošanas pasākumos, tāpat tiks arī nodrošināta bezmaksas reklāma, bezmaksas konsultācijas un ieteikumi no nozares senioriem. Turklāt desmit no simts dalībniekiem būs iespēja piedalīties jaunizveidoto uzņēmumus sesijā kopā ar investoriem.

Jauno uzņēmumu izstāde sadarbībā ar Malta Enterprise Malta AI & Blockchain samitā 2018. gada novembrī. 40 jaunizveidotajiem uzņēmumiem tika piedāvāta bezmaksas dalība.

Ņemot vērā negaidīti veiksmīgo pagājušā gada samitu, tiek organizēts otrs šāda veida pasākums. Samits notiks 2019. gada maijā Hilton viesnīcā. Maltas AI un Blockchain samita ietvaros ir arī plānots rīkot augstas klases izstādi, kas būs piemērota lielam izstāžu dalībnieku skaitam. Pagājušajā gadā jauno uzņēmumu izstādē piedalījās 40 jaunizveidotie uzņēmumi no visas pasaules. Ņemot vērā lielo pretendentu skaitu pagājušajā gadā, AIBC ir apņēmies 2019. gada maijā, piedāvāt jaunajiem uzņēmumiem 100 bezmaksas izstāžu stendus.

Valerio Gallitto no uzņemuma Greenspider

Valerio Gallitto no uzņēmuma “Greenspider” – viens no jaunizveidoto uzņēmumu pārstāvjiem, kurš samita ietvaros 2018. gada novembrī saņēma IoT gada balvu.

“Mēs saņēmām labas atsauksmes no visiem jaunajiem uzņēmumiem, kuriem pagājušajā gadā tika piedāvāti bezmaksas stendi. Tā kā mums bija tik daudz interesantu un daudzsološu projektu, šogad mēs ar lielu prieku piedāvāsim 100 bezmaksas izstāžu stendus jaunajiem uzņēmumiem, lai veicinātu inovāciju un kontaktu veidošanu starp jaunizveidotajiem uzņēmumiem un investoriem, lai šī nozare varētu uzplaukt. Mēs esam pārliecināti, ka darījumi netiek slēgti starp uzņēmumiem, bet gan starp cilvēkiem, ”uzsvēra Eman Pulis, Maltas AI un Blockchain samita dibinātājs.
Šobrīd vēl nav pilnībā izveidots pasākuma runātāju saraksts, taču ir zināms, ka piedalīsies Rodžers Vers, Tims Dreipers, Bens Gērtzels no no SingularityNET kopā ar robotu Sofiju. Pasākumā uzstāsies arī Maltas premjerministrs Džozefs Maskats un finanšu ministrs Silvio Šembri. Ņemot vērā to, ka 2018. gadā tika veiksmīgi organizēts pirmais samits, ir sagaidāms, ka arī otrais pasākums būs tikpat veiksmīgs.

Jauno uzņēmumu izstāde sadarbībā ar Malta Enterprise Malta AI & Blockchain

2019. gadā no 23.-24. maijam pasākumā ir plānotas VIP vakariņas un dzērienu baudīšana siltajā Vidusjūras pavasarī, jauno uzņēmumu sesijas, STO sacensības un divas konferences, taču ir ieteicams rezervēt laiku no 22. maija līdz 25. maijam, jo ir paredzēti papildu pasākumi, kurus organizē AIBC. Maltas AI&Blockchain samits ir nozīmīgs notikums, kuru nevajadzētu palaist garām.

Pieteikumi jaunizveidotajiem uzņēmumiem: https://bit.ly/2tnAxFU
Info www.maltablockchainsummit.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top